АВТОВІНН

Нові мобільні додатки Ford – Ford

В автівках Ford можуть з’явитися додатки для карпулінга, мультимодальної навігації та підкастів

  • Ford за допомогою конкурсу обрав нові мобільні додатки, покликані покращити досвід керування й володіння авто в майбутньому, та почав підтримувати їхню розробку.
 
  • Уже незабаром для системи Ford SYNC можуть з’явитися інноваційні додатки для карпулінга, навігації та підкастів.
 
  • Розробники обраних застосунків одержали грошові винагороди, зворотний зв’язок від клієнтів і можливість співпраці з Ford.
КЕЛЬН, Німеччина, 9 листопада 2017 р. — Будь-яка подорож на Ford у майбутньому зможе принести прибуток і допомогти знайти нових друзів. Цю можливість уже пропонує інноваційний мобільний застосунок Zify,який зв’язує водіїв із пасажирами-клієнтами залежно не тільки від маршруту й місця знаходження, але й рис характеру. Цілком вірогідно, що власникам Ford також буде запропоновано «аудіосомельє», який рекомендуватиме подкасти з огляду на вподобання водія й час доби, а під час планування маршруту навігатор підкаже, коли найкраще пересісти на автобус чи метро. Застосунок Zify став одним із трьох переможців конкурсу Make It Driveable, який Ford проводить щорічно. Додаток для карпулінга (підвезення попутників) спочатку підбирає водіїв і пасажирів залежно від маршруту, але потім можна використовувати додаткові фільтри й тоді, з огляду на вказані вподобання, в авто разом опиняються «базікали», «мовчуни» й «меломани». Команда розробників кожного додатку-переможця отримала 10 000 євро й можливість подальшої співпраці з Ford. Окрім Zify, переможцями назвали додаток Acast, який пропонує онлайн-стримінг подкастів з огляду на маршрут поїздки, час доби та інтереси водія, а також RouteValet — навігатор, здатний прокладати маршрути, які передбачають використання як громадського, так і особистого транспорту. «Для розумних міст майбутнього нам знадобляться розумніші автомобілі, і всі три переможці зможуть відігравати свою роль у тому, щоби зробити наше пересування ефективнішим і приємнішим, і навіть дозволять водіям отримувати прибуток від поїздок, які вони в будь-якому разі робитимуть», — сказав Абрахам Філіп (Abraham Philip), менеджер підрозділу підключених автомобілів і послуг Ford of Europe на церемонії нагородження, яка відбулась у салоні Гюстава Ейфеля в Ейфелевій вежі (Париж). Інформаційно-розважальна система Ford SYNC AppLink дає змогу водіям керувати роботою мобільних додатків у своєму смартфоні через голосові команди або сенсорний екран, встановлений в автомобілі.