АВТОВІНН

Фестивалі швидкості в Гудвуді – Ford

Фестивалі швидкості в Гудвуді

На Фестивалі швидкості в Ґудвуді Ford представить Ford GT, гоночний Mustang GT4, цілком новий Fiesta та інші автомобілі
  •  Дорожній варіант Ford GT дебютує в змаганнях під керуванням водіїв команди Ford Chip Ganassi Racing Енді Пріоля (Andy Priaulx) та Гаррі Тінкнелла (Harry Tincknell) на Фестивалі швидкості в Ґудвуді 2017
  •  За кермо гоночного автомобіля Ford Mustang GT4 сяде водій команди Ford Chip Ganassi Біллі Джонсон (Billy Johnson), а Вон Ґіттін-молодший (Vaughn Gittin Jr) повернеться до змагань в новій категорії дрифтингу за кермом Mustang RTR.
  •  Цілком новий Ford Fiesta дебютує у Великій Британії на Ґудвудському фестивалі разом із новою спортивною моделлю Ford S-MAX ST‑Line.
КЕЛЬН, Німеччина, 14 червня 2017 р. — Наприкінці цього місяця дорожній версія Ford GT вперше візьме участь в змаганнях під час Фестивалю швидкості в Ґудвуді 2017. За кермо автомобіля сядуть водії команди Ford Chip Ganassi Racing Енді Пріоль та Гаррі Тінкнелл. До Пріоля і Тінкнелла приєднається колега по команді Біллі Джонсон, який змінить свій звичайний гоночний Ford GT на грізний спорткар Ford Mustang GT4, щоб подолати складну трасу підйому на пагорб завдовжки 1,9 кілометра. Зірка дрифтингу Вон Ґіттін-молодший цьогоріч також повертається до Ґудвуду за кермом Mustang RTR, щоб позмагатися в першому в історії фестивалю Чемпіонаті з дрифтингу на підйомі на пагорб. Окрім, власне гонки, гості фестивалю зможуть відвідати стенд Ford в Ґудвуді і познайомитися з такими моделями, як цілком новий Ford Fiesta, вперше представлений у Великій Британії. Компанія також демонструватиме лінійку Ford ST-Line, джерелом натхнення для якої послужили моделі Ford Performance, а саме Fiesta ST-Line, Focus ST-Line, Kuga ST-Line, Mondeo ST-Line і новий вперше представлений S-MAX ST-Line. Заходи в Ґудвуд Гаус (Західний Сассекс, Велика Британія) розпочнуться в четвер, 29 червня, разом із автосалоном Moving Motor Show, а Фестиваль швидкості триватиме з п’ятниці, 30 червня, до неділі, 2 липня. Прес-релізи Ford і додаткові медіа-ресурси будуть доступні за посиланням http://www.goodwood2017.fordpresskits.comз 09:00 за центральноєвропейським часом в середу, 28 червня.