АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD FOCUS RS

Щоб увійти до престижної серії RS, це авто пройшло випробування палючою спекою Аризони, крижаними пустками Арктики та найбільш вимогливими тестовими трасами світу.

Огляд

350 к. с., максимальна швидкість 268 км/год і бокова складова прискорення 1 g.

2,3-літровий двигун EcoBoost, встановлений на новому авто Focus RS забезпечує неймовірні результати.

Усі вони покращені завдяки низці передових технологій досягнення високих динамічних характеристик, серед яких система повного приводу (All-Wheel Drive), система забезпечення швидкого старту (Launch Control), та можливість вибору режимів водіння (Drive Modes)…

А дизайн і стиль авто говорять самі за себе.

FOCUS RS

Винятковий контроль на поворотах

Розробка підрозділу Ford Performance — повний привід (All-Wheel-Drive, AWD) із контролем динамічної векторизації крутного моменту (Dynamic Torque Vectoring Control) — забезпечує неймовірне зчеплення з дорогою й ультраточне кермування на поворотах. Система використовує дві муфти зчеплення з електронним керуванням, які перерозподіляють крутний момент двигуна між задніми колесами відповідно до дорожнього покриття й умов керування.

FOCUS RS

2,3-літровий двигун EcoBoost, з використанням передових технологій

Революційні технології, втілені у 2,3-літровому двигуні EcoBoost об’єднують безпосереднє вприскування пального, подвійну незалежну синхронізацію розподільного вала та передову систему турбонаддуву. У результаті налаштування та калібрування спеціально для нового авто Focus RS отримано максимальну потужність 350 к. с. та максимальний крутний момент 440 Нм (470 Нм під час збільшення тиску наддуву). Неперевершена чутливість поєднується з тягловим зусиллям середнього рівня. А максимальне число холостих обертів сягає 6 800 об/хв.

Дизайн

ЄКСТЕР’ЄР

Зовнішній вигляд нового авто Focus RS продиктований високими динамічними характеристиками та стилем. «Смілива» верхня решітка та глибокий передній подільник потоку повітря покращують аеродинамічні характеристики. Низько розташовані крила та великі отвори забезпечують нагнітання повітря для охолодження гальм, а задній дифузор і спойлер на даху підвищують притискну силу. Можете не сумніватися: цей новаторський дизайн є функціональним.

FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS
FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS
FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS

 

ІНТЕР’ЄР

Зазирнувши до нового авто Focus RS ви зрозумієте, що опинились у місці, створеному спеціально для Вас, для водія.

Влаштувавшись на спортивних сидіннях Recaro, ви зауважите ідеальне розташування кожного приладу і засобу контролю; кермо має збалансовану масу; кожна функція покращує загальне враження. Завдяки характерним для лінійки RS синім строчкам та увазі до всіх деталей не лише високі динамічні характеристики авто викликають захоплення.

FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS
FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS FOCUS RS

КОЛЬОРИ

Оберіть саме той колір, який на Вашу думку найкраще підходить для 350 к. с.

FOCUS RS
Shadow Black
FOCUS RS
Stealth Grey
FOCUS RS
Nitrous Blue
FOCUS RS
Magnetic Grey
FOCUS RS
Frozen White

 

КОЛЕСА

Оберіть функціональні та привабливі легкосплавні диски з 20 спицями або в дизайні 5×2. Деякі з них навіть постачаються з шинами для їзди по треку.

FOCUS RS

Додатково можна обрати 19-дюймові ковані колеса з легкого сплаву зі спицями 5×2 і матовим чорним покриттям. Показні ступори гальм доступні додатково за окрему плату.

FOCUS RS

У стандартну комплектацію входять 19-дюймові колеса зі сріблястого сплаву з 20 спицями. Показні ступори гальм доступні додатково за окрему плату.

ОББИВКА

Сидіння були розроблені для того, щоб забезпечувати максимальну підтримку та комфорт. Ви також можете персоналізувати кабіну свого RS, обравши один з трьох різних стилів. Використовуються деталі у фірмовому кольорі лінійки RS Nitrous Blue (синій).

FOCUS RS

Заглиблені сидіння RECARO

• Цільні бічні виступи-підтримки на подушках сидіння.

• Обшивка Dinamica з мікроволокна, що викорисовується у кріслах для професійного автоспорту.

FOCUS RS

Спортивні сидіння RECARO чорного кольору Charcoal black

• Стандартні сидіння з будь-яким кольором корпусу окрім синього Nitrous Blue.

• Шкіряні деталі з синьою строчкою.

FOCUS RS

Спортивні сидіння RECARO синього кольору Nitrous Blue

• Стандартний варіант лише в синьому кольорі корпусу.

• Шкіряні деталі з синьою строчкою і виступами-підтримками.

У новому Focus RS вас оточують смарт-технології.

Кожна з них має свою окрему роль, проте всі вони служать одній меті: допомогти Вам у повній мірі насолодитися можливостями авто.

FOCUS RS

Винятковий контроль на поворотах

Розробка підрозділу Ford Performance — повний привід All-Wheel-Drive (AWD) із контролем динамічної векторизації крутного моменту Dynamic Torque Vectoring Control — забезпечує неймовірне зчеплення й ультраточне кермування на поворотах. Система використовує дві муфти зчеплення з електронним керуванням, які перерозподіляють крутний момент двигуна між задніми колесами відповідно до дорожнього покриття й умов керування.

FOCUS RS

Готовий до шосе. Підготований до треку.

У новому Focus RS Ви отримуєте повний контроль над рухом та керуванням автомобілем як на шосе, так і на треку. Всього лише клацнувши перемикачем, Ви зможете змінити режим налаштувань з Normal (звичайний) на Sport (спортивний) або Track (на треку). Кожен режим налаштовує систему повного приводу, систему управління амортизаторами, електронну система управління стійкістю (Electronic Stability Control), систему
фіксації реакції керма та двигуна і навіть систему регулювання звуку двигуна. На треку Ви можете обрати режим Drift Mode (дріфт), при якому розподіл крутного моменту також допомагає здійснювати контроль за надлишковим повертанням керма.

FOCUS RS

Підвіска, яка адаптується до вашого стилю керування

Покращена, підсилена, натхненна ідеєю перегонів підвіска Öhlins Tenneco допомагає Вам завжди тримати новий Focus RS під строгим наглядом. Вона покращує стійкість на дорозі та контроль, допомагаючи Вам відчувати дорогу та отримувати неймовірно точну віддачу при керуванні. Під час водіння на треку дворежимні стабілізатори поперечної стійкості забезпечують ще кращу курсову стійкість, завдяки чому Ви зможете насолодитися гострими відчуттями, втиснувши педаль акселератора на повну.

FOCUS RS

Підготовка до старту

Активуйте систему забезпечення швидкого старту (Launch Control), увімкніть першу передачу, натисніть на педаль акселератора повністю, після цього відпустіть зчеплення. Передові технології одразу налаштовують шасі та двигун, забезпечуючи швидше прискорення з місця. Незалежно від умов треку, крутний момент розподіляється за допомогою системи повного приводу. Завдяки цьому підтримується максимальна потужність двигуна (з використанням короткочасного збільшення тиску наддуву), а також відбувається регулювання антипробуксовувальної системи і налаштування стабілізаторів поперечної стійкості для забезпечення максимального зчеплення.

FOCUS RS

Контроль налаштувань стабілізаторів поперечної стійкості

Не зупиняючись на досягнутому, Ви можете налаштувати стабілізатори поперечної стійкості, не відпускаючи кермо (і не відволікаючись від дороги). Перемикач на колонці керма допоможе Вам обрати базовий режим (Base Mode) для одночасно комфортного і спортивного керування в стилі RS. Оберіть спортивний режим (Sport Mode) і краща стійкість забезпечить чітку віддачу і ще точніше керування як на прямих, так і на звивистих дорогах або треках. Налаштування стабілізаторів поперечної стійкості відображаються просто перед вами, тому Ви можете повністю їх контролювати.

FOCUS RS

Перемикання передачі у відповідний момент

Завдяки низці високотехнологічних систем і функцій трансмісія та двигун забезпечують максимальне прискорення при перемиканні передач. Із системою Performance Shift Light ви зможете побачити оптимальний момент для перемикання кожної передачі. А якщо двигун наближається до гранично допустимої величини крутного моменту 6 800 об/хв, про це повідомляє світловий індикатор.

FOCUS RS

Передова технологія hands-free

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC дає водієві змогу керувати музичною системою, здійснювати та отримувати дзвінки по мобільному телефону за допомогою простих голосових команд. Ви також можете використати голосовий контроль для програвання пісень з флеш-пам’яті USB або плеєра MP3/iPod® або під час прослуховування потокового аудіо на телефоні з використанням технології Bluetooth®. Система навіть здатна зачитувати
вголос вхідні текстові повідомлення.

FOCUS RS

Передні фари, що допомагають заглядати за повороти

Фари головного освітлення Bi-Xenon у новому Focus RS не просто вражають; вони ще й «розумні». Адже вони точно слідують за дорогою при кожному повороті керма, забезпечуючи прекрасну видимість. Вони також здатні регулювати схему освітлення залежно від вашої швидкості, навколишнього середовища та умов. Сім різних режимів, в тому числі спеціальні налаштування для руху містом, сільськими дорогами, автострадами або складних метеорологічних умов.

ВИСОКІ ЕФЕКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМНІСТЬ

Новий Focus RS, розроблений підрозділом Ford Performance, є найновішою моделлю легендарної серії RS.

Новаторський дизайн та передове проектування: це авто встановлює нову планку в обох напрямках.

FOCUS RS

2,3-літровий двигун EcoBoost з використанням передових технологій

Революційна технологія 2,3-літрового двигуна EcoBoost поєднує безпосереднє вприскування пального, подвійну незалежну синхронізацію розподільного вала та передову систему турбонаддуву. У результаті налаштування та калібрування спеціально для нового авто Focus RS

отримано максимальну потужність 350 к. с. та максимальний крутний момент 440 Нм (470 Нм під час збільшення тиску наддуву). Неперевершена чутливість поєднується з тягловим зусиллям середнього рівня. А максимальне число холостих обертів сягнуло 6 800 об/хв.

FOCUS RS

Наше найкраще авто, створене провідними експертами

Використовуючи навички, знання та досвід компанії Ford Racing, підрозділу Team RS та інших спеціальних підрозділів (в тому числі Кена Блока), підрозділ Ford Performance розпочав роботу з чітким формулюванням завдання: «Інновації для досягнення вищих динамічних характеристик». Новий Focus RS ідеально втілює в собі цю філософію.

FOCUS RS

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки нового Focus RS на світлофорі або під час очікування в черзі система автоматичного пуску-зупинки (Auto Start-Stop) може автоматично вимкнути двигун (однак продовжуючи живлення до таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC). Коли Ви захочете продовжити рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як Ви це зазвичай робите, і система знову активується.

FOCUS RS

Високотехнологічна трансмісія для блискавичного перемикання передач

Максимальну потужність двигуна забезпечує оптимізована шестиступінчаста механічна коробка передач. Коротший важіль та перероблений механізм забезпечують швидше та точніше перемикання. І трансмісію, і муфту зчеплення поліпшено шляхом додавання міцніших, більш зносостійких компонентів, здатних витримувати підвищений крутний момент двигуна.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Новий Focus RS привертатиме увагу своєю зовнішністю. У салоні ж, нічого не відволікатиме від від керування і задоволення, яке Ви від нього отримуєте. Продумані функції у поєднанні з передовими технологіями дбають про те, аби Ви насолоджувалися карколомним драйвом, кожен раз, коли знаходитесь за кермом.

FOCUS RS

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC 2. Передова технологія hands-free та сенсорний екран

Наступне покоління інформаційно-розважальної системи Ford SYNC 2 дозволяє Вам під’єднати телефон або MP3-плеєр через бездротове з’єднання. Ви можете керувати своєю музикою, телефоном, навігаційною системою (навігація доступна додатково за окрему плату), а також системою клімат-контролю за допомогою простих, інтуїтивно зрозумілих голосових команд, або через 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран (який також можна використовувати для перегляду зображень).

FOCUS RS

Бокові складані дзеркала

Із метою уникнення пошкодження, при паркуванні дзеркала складаються автоматично. Крім того, коли повернені назад, вони захищають стильні вбудовані індикатори.

FOCUS RS

Система Ford Easy-Fuel, що запобігає заправці пальним іншого виду

Ця корисна технологія практично унеможливлює наповнення баку Вашого авто пальним іншого виду, тому ще некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка не застосовується, Вам не доведеться більше торкатися брудної кришки.

FOCUS RS

Запуск двигуна натисканням кнопки

Тепер немає необхідності використовувати ключ. Щоб запустити двигун, просто натисніть кнопку Ford Power
Starter Button і педаль зчеплення.

FOCUS RS

Гоночні сидіння Recaro

Вискодинамічний характер нового Focus RS доповнюється спортивними сидіннями Recaro. Окрім ергономічного дизайну вони мають також фірмовий логотип лінійки RS та обшивку синього кольору Nitrous Blue. Бічні виступи-підтримки на подушках сидіння гарантують ваш комфорт і безпеку, утримуючи Вас на місці під час керування. Додатково пропонуються фірмові заглиблені сидіння RS Recaro з тою самою обшивкою з мікроволокна, що використовується у професійних спортивних автомобільних сидіннях.

FOCUS RS

Технологія обмеження швидкості (Speed Limiter)

Технологія обмеження швидкості (Ford Speed Limiter) дозволяє водієві встановити максимальний ліміт швидкості від 12 до 70 миль/год, а також запобігає прискоренню понад певну швидкість.

Активована програма постійно контролює швидкість руху авто за допомогою маленьких датчиків, встановлених на передніх колесах. Як тільки програма визначає досягнення максимального встановленого ліміту швидкості, вона обмежує кількість пального, яке подається до двигуна. Максимальну швидкість можна збільшити або зменшити, натиснувши один із двох перемикачів, а також регулювати під час руху.

FOCUS RS

Оперативне очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дозволяє оперативно почати рух морозними ранками. Просто натисніть кнопку, система усуне обмерзання або розтопить лід протягом декількох секунд, навіть коли температура повітря нижче нуля.

FOCUS RS

Склоочисники, які автоматично налаштовуються залежно від інтенсивності дощу

Склоочисники, які налаштовуються залежно від інтенсивності дощу, активуються у той момент, коли виявляють наявність вологи на лобовому склі, їх швидкість автоматично регулюється залежно від погодних умов. Можна обрати один із шести режимів чутливості щодо кількості наявної вологи, після чого задіюються склоочисники.

 

БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ

Високоефективне авто потребує високого рівня безпеки. Саме тому новий Focus RS оснащений вражаючим набором передових функцій, створених, щоб гарантувати Вашу безпеку та безпеку Ваших пасажирів.

FOCUS RS

Системи безпеки задіюються миттєво та скоординовано

Новий Focus RS оснащено передовою інтелектуальною системою захисту (Intelligent Protection System, IPS), яка координує роботу низки систем безпеки водія та пасажирів. Окрім кузова, здатного поглинути удар, захист водія та пасажирів гарантує комплект подушок безпеки. Конструкція колонки керма та педалей передбачає відхилення від водія, що запобігає отриманню травм у випадку зіткнення.

FOCUS RS

Передові системи більш контрольованого гальмування

Застосування вдосконалених систем антиблокування гальм (Anti-lock Braking System, ABS) гарантує більш контрольоване гальмування. Крім того, покращено саму конструкцію гальм, яка швидше реагує на команди.

FOCUS RS

Додаткове управління при зрушенні з місця па підйомі

Система допомоги при зрушенні з місця па підйомі Hill Start Assist припиняє ковзання коліс назад у момент, коли Ви рушаєте з місця па підйомі. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску в гальмівній системі, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора.

FOCUS RS

Встановіть власну швидкість, а новий Focus RS її підтримуватиме

Завдяки вбудованій функції круїз-контролю технологія обмеження швидкості (Speed Limiter) дозволяє встановити ліміт швидкості. У такому випадку авто залишається в його межах, а Ви можете спокійно слідкувати за дорогою. Якщо Вам потрібно збільшити швидкість, просто затисніть педаль акселератора, щоб перезавантажити систему.

FOCUS RSДзеркало заднього виду, яке не засліплює

Керування вночі було б простішим, якби світло фар автомобілів позаду постійно не засліплювало. Інноваційне дзеркало заднього виду, яке приглушує світло, автоматично визначає рівень інтенсивності світла і переключається у режим приглушення світла.

FOCUS RS

Попередження при зниженні тиску в шині

Якщо тиск в одній з шин під час поїздки знижується, система контролю тиску в шинах (Tyre Pressure Monitoring System, TPMS) негайно попередить про це за допомогою світлового індикатора на приборній панелі, що дасть можливість безпечно зупинитися та виправити проблему.

FOCUS RS

Безпечніше керування у місті

Під час руху з частими зупинками або з низькою швидкістю збільшується ймовірність зіткнень (особливо на вулицях зі щільним трафіком). Система автоматичного гальмування (Active City Stop) створена для того, щоб допомогти водієві уникнути або зменшити ймовірність зіткнення. Якщо система визначає, що автомобіль попереду неочікувано сповільнюється, а Ви рухаєтеся зі швидкістю нижче 50 км/год, вона автоматично застосовує гальма.

Ціни

Спеціальна пропозиція (ВІН лист) завантажити прайс
Прайс-лист на автомобілі 2017 року виробництва
(що входять до ВІН листа)
завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру