АВТОВІНН

Огляд

НОВИЙ FORD KUGA.

Яскравий, надсучасний дизайн і стиль ззовні та всередині. Неперевершена динаміка та безумовна ефективність. Вражаючий перелік смарт-технологій, систем і функцій. І максимальна практичність, гнучкість та вигода — все, про що ви могли тільки мріяти.

Якщо ви бачите можливості там, де інші бачать перешкоди, з новим Ford Kuga вам не потрібно буде більше себе стримувати.

KUGAТехнології голосового керування

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC 3 дозволяє вам завжди залишатися на зв’язку та керувати своїм телефоном, музикою, навігаційною системою за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або через 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран.

Мережею Wi-Fi можна скористатися через наявні точки доступу за допомогою USB-модема. А функція допомоги в екстрених ситуаціях Ford Emergency ssistance допоможе викликати аварійні служби у випадку зіткнення.

KUGAПаркування та виїзд без проблем

Використовуючи комбінацію різноманітних технологій, система паралельного паркування Active Park Assist допомагає не тільки автоматично припаркуватися, а й виїхати з парковки теж завдяки технології Park Out Assist.

Система паралельного і перпендикулярного паркування Parallel and Perpendicular Parking знаходить вільне місце, поки ви рухаєтеся по паркувальному майданчику. Далі автоматично скеровує авто, а вам потрібно лише контролювати педаль акселератора, передачу та гальма (керуючись простими та розумілими інструкціями на екрані та звуковими сигналами).

KUGAЗадля уникнення зіткнень на низькій швидкості в автомобілях Ford

Інноваційна система гальмування Active City Stop допомагає водієві уникнути зіткнення у повільному потоці транспорту або під час руху на низьких швидкостях до 50 км/год. кщо система виявляє, що автомобіль попереду несподівано зупинився, автоматично
вмикаються гальма.

Дизайн

Екстер’єр

Еталон впевненості

Дизайн нового Kuga дає зрозуміти, що автомобіль постійно перебуває в русі, навіть коли стоїть на місці. А ці плавні лінії та контури створені не просто заради стильного вигляду – вони забезпечують виняткові аеродинамічні характеристики.

Що ж до впевненості — це відчуття невід’ємне.

Диски, які доповнять спортивний образ

Широкий вибір дисків забезпечує комфортне керування, спортивні характеристики та потужний зовнішній вигляд.

KUGA  KUGA  KUGA  KUGA
17″ легкосплавні диски сріблястого кольору Sparkle Silver, 5 подвійних спиць 18″ легкосплавні диски матового сріблястого кольору Sparkle Silver Machined 5-спицеві 18-дюймові легкосплавні диски матового чорного кольору Black Machined, 5 подвійних спиць 19-дюймові легкосплавні диски кольору Lustre Nickel з 5 Y-подібними спицями
 KUGA  KUGA
19-дюймові легкосплавні диски матового чорного кольору Black Machined, 5 подвійних спиць. 19-дюймові легкосплавні диски чорного кольору Black, 5 подвійних спиць

Обирайте один із запропонованих, адже вони створені для того, щоб задовольнити ваші смаки та вимоги вашого стилю.А в якому кольорі бачите себе ви?

KUGA KUGA KUGA KUGA
KUGA KUGA KUGA KUGA
KUGA KUGA KUGA KUGA

Прекрасне поєднання

Гармонійні кольори, високоякісні матеріали, ретельна увага до деталей — все це ви отримуєте незалежно від того, який з варіантів оббивки оберете.

KUGAТекстиль Boost і View в сіро-чорній гамі
Chromite Grey & Charcoal Black
KUGAТекстиль Groove і Lux  зі шкірою в сіро-чорній гамі Chromite Grey & Charcoal Black KUGAШкіра Rapton і Salerno в ебеново-вугільній
гамі Ebony & Charcoal Black

Функції

Візьміть керування в свої руки

За кермом нового Kuga саме ви керуєте цілим рядом систем, функцій і технологій. Всі вони створені для покращення вражень від кожної вашої поїздки. Тому просто насолоджуйтеся відчуттями у повній мірі.

KUGAВпевненість в мінливих умовах

Встановлена в авто інтелектуальна система повного приводу Intelligent All-Wheel Drive (AWD) визначає необхідний рівень зчеплення, балансу на повороті та чутливості на мокрій, сухій або слизькій дорозі, а також під час руху по пересіченій місцевості. Ця інтелектуальна технологія здатна спрямовувати потужність на передню або задню вісь, залежно від потреби. А завдяки функції «крутний момент на вимогу» система забезпечує винятковий рівень контролю і підвищену ефективність для безпечного і невимушеного керування.

KUGAКамера, яка завжди дивиться вперед

Маленька фронтальна камера, розташована за салонним дзеркалом заднього виду, забезпечує огляд дороги далеко попереду та безпосередньо перед автомобілем. Так система може розпізнати дорожні знаки, смугу безпеки та світло від інших автомобілів. Передня камера має такі функції: систему сповіщення про виїзд за межі займаної смуги руху Lane Keeping Aid, систему сповіщення водія Driver Alert, систему допомоги при нічному керуванні Auto High Beam та систему контролю за знаками Traffic Sign Recognition.

KUGA

Відстежує дорожні знаки, які ви могли не помітити

Незалежно від місця розташування знаку (збоку або над дорогою) та його виду ( постійний чи тимчасовий), система контроля за знаками Traffic Sign Recognition відстежує їх. На дисплеї з’являється зображення знака, обмежуючого швидкість або заборони обгону, знаки відстежуються кожного разу, як ви в’їжджаєте в зону дії чергового знака.

KUGAСистема сповіщення водія Driver Alert попередить вас, якщо визначить, що ви втомилися

Корисна система допомоги при керуванні вночі Auto High Beam тимчасово перемикається на ближнє світло фар, коли виявляє транспортні засоби, які наближаються, або автомобіль попереду, щоб не засліплювати інших водіїв. Після цього система повертається до дальнього світла автоматично, забезпечуючи максимальну видимість. Систему Auto High Beam можна встановити додатково в комплекті з системами попередження при виїзді за межі своєї смуги руху Lane Keeping Aid/Alert.

KUGAФари головного світла допомагають зазирнути за поворот

Адаптивне регулювання потоку світла з використанням динамічних передніх фар Ford Dynamic Bi-Xenon забезпечує точний і надзвичайно яскравий потік світла, який автоматично  підлаштовується під покриття дороги та умови руху. Також до комплектації входять ходові вогні денного світла. Окрім того, система дальнього світла Glare-Free High Beam автоматично налаштовує потік, уникаючи засліплення інших водіїв, а також повторює вигини дороги, що дозволяє краще бачити під час проходження повороту.

KUGAЗадній хід — це просто

Стовпчики, лавки, бордюри… Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на екран, розташований на центральній консолі. Система активується автоматично після вибору задньої передачі, а також виводить на екран підказки, які допоможуть припаркуватися навіть у дуже обмеженому просторі.

KUGAВбудована система навігації гарантує прибуття на місце призначення

Разом з інформаційно-розважальною системою Ford SYNC 3 з голосовим керуванням та 8-дюймовим сенсорним екраном у новому Ford Kuga також встановлена повністю інтегрована система супутникової навігації з цифровою системою радіосповіщення. Вона реагує на поточну швидкість руху та найсвіжіші дані про ситуацію на дорогах, надаючи точну оцінку часу прибуття та інформацію про поїздку.

KUGAДатчики, які допомагають паркуватися без проблем

Датчики, які контролюють відстань до об’єктів, допомагають водієві визначити відстань між авто та перешкодами попереду та позаду. Щойно датчики виявлять об’єкт, вони активують систему звукового попередження. Гучність зростає з наближенням до перешкоди.

KUGAДзеркала, які бачать те, чого ви не помічаєте

Система моніторингу сліпих зон Blind Spot Information System (BLIS) допомагає безпечно змінити смугу руху. Все завдяки датчикам RADAR, які сканують сліпі зони по обидва боки вашого авто. Якщо вони виявляють транспортний засіб, у відповідному дзеркалі заднього виду спалахує оранжевий індикатор-попередження. У системі BLIS також застосована  цілком нова технологія попередження про рух в поперечному напрямку Cross Traffic Alert.

KUGAВиявлення транспортних засобів, які ви, можливо, не помітили

Коли ви заднім ходом виїжджаєте з паркувального місця, ваше поле зору обмежене, тож ви не можете оцінити ситуацію на дорозі в повній мірі. Система Cross Traffic Alert визначає транспортні засоби, які наближаються, та подає сигнал попередження. Технологія також активує сигнальний індикатор на боковому дзеркалі заднього виду — зліва або справа, залежно від напряму руху транспорту.

KUGAДодатковий контроль при рушанні з місця на підйомі

Система допомоги при рушанні з місця на підйомі Hill Start Assist блокує відкочування назад, коли ви рушаєте з місця па підйомі. Система функціонує завдяки підтримці необхідного  рівня тиску в гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує додатковий час і контроль, поки ви переміщуєте ногу з педалі гальм на педаль акселератора.

Ціни

 

Прайс-лист на автомобілі 2018 року виробництва завантажити прайс
Прайс-лист на автомобілі 2018 року виробництва (ST-Line) завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру