АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD MONDEO HYBRID

ПРЕДСТАВЛЯЄМО FORD MONDEO HYBRID Оцініть переваги гібридних технологій

Огляд

Гібридний автомобіль

Гібридні автомобілі оснащені оптимізованим високоефективним двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном. Їх поєднання забезпечує низький рівень споживання пального.

Технології та переваги

Гібридні автомобілі оснащені двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном з системою регенерації та накопичення електроенергії. Ключова перевага гібридних автомобілів – це знижений рівень споживання пального. Якщо при русі ці автомобілі використовують тільки електродвигун, то вони взагалі не споживають пальне. У більшості подорожей на невеликих швидкостях та на маленькі відстані гібридні автомобілі Ford використовують лише заряд батареї. При підвищенні швидкості, коли автомобілю потрібно більше потужності, вмикається бензиновий двигун.

Усі гібридні транспортні засоби використовують архітектуру Ford Powersplit. Це означає, що вони можуть споживати виключно енергію акумуляторної батареї або бензинового двигуна або їх комбінацію, забезпечуючи тим самим більшу економію пального. Гібридні автомобілі Ford також оснащені рекуперативною гальмівною системою. На відміну від традиційних транспортних засобів, оснащених бензиновими двигунами, які не використовують енергію, вироблену під час гальмування, гібридні автомобілі Ford використовують її для підзарядки акумуляторної батареї. Гібридні автомобілі оснащені сучасними літій-іонними акумуляторними батареями. Крім того, нові автомобілі оснащені набором інформаційних систем, що дозволяють водіям відслідковувати рівень споживання пального.

Дизайн

КОЛЬОРИ

Нові матеріали та процеси гарантують, що ваш Mondeo збереже свій чудовий зовнішній вигляд впродовж багатьох років.

MONDEO HYBRIDDeep Impact Blue MONDEO HYBRIDBlazer Blue MONDEO HYBRIDMagnetic MONDEO HYBRIDGuard Grey
MONDEO HYBRIDМoondust Silver MONDEO HYBRID
Ruby Red
MONDEO HYBRIDTectonic Silver MONDEO HYBRIDFrozen White
MONDEO HYBRID
White Platinum
MONDEO HYBRID
Shadow Black (Absolute Black)

ХАРАКТЕРИСТИКИ

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

MONDEO HYBRID

Економічність. Сучасна гібридна технологія.

Електричний та бензиновий двигуни Mondeo Hybrid дарують неймовірну плавність ходу та керованість.Автомобіль здатен плавно перемикатися між електродвигуном та бензиновим двигуном об’ємом 2.0 л,що дозволяє максимально економічновикористовувати пальне. Більше того,автомобіль може використовуватипотужність електродвигуна, якийоснащений сучасною літій-іонноюакумуляторною батареєю, при русі поавтостраді.

MONDEO HYBRID

Автомобіль дбає про те, щоб ви ефективно використовували енергію.

На екрані з інтерфейсом SmartGauge™нового покоління з’являються анімованііндикатори (у вигляді листочків), якщоводій ефективно витрачає енергію.Крім інтерфейсу, екран водія такожвирізняється панеллю приладівEcoGuide. Чим ефективніше водійвикористовує енергію, тим більшелисточків з’являється на екрані. Такимчином, водій може відслідковуватизапас енергії та оптимізувати їївикористання. Рекуперативна гальмівнасистема дозволяє використовуватидо 90 % енергії, яка виробляється підчас гальмування, для заряджанняакумуляторної батареї. Навіть колиMondeo Hybrid гальмує, він допомагає вамрухатися вперед.

ЗАТИШНІСТЬ

MONDEO HYBRIDНасолоджуйтесь зручними оббитими шкірою сидіннями з функцією підігріву, які можна регулювати за 10 параметрами. Крім того, сидіння водія має функцію запам’ятовування налаштувань.
MONDEO HYBRIDВи також зможете заряджати свої пристрої за допомогою зручної розетки. Насолоджуйтесь високоякісним звуком завдякизбалансованій аудіосистемі Sony® 1 з 12 динаміками. Вражаючаакустика в автомобілі забезпечується захисними накладкамиднища та звукоізолюючими матеріалами оббивки.

MONDEO HYBRID

Доступна опція

Оберіть яскравість освітлення на свій смак.Ми пропонуємо вам на вибір 8 варіантів яскравості.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

MONDEO HYBRID

Просто промовте голосову команду

Залишайтеся на зв’язку завдяки системі Ford SYNC®.1 З її допомогою ви можете здійснювати телефонні дзвінки, натиснувши лише одну кнопку та вимовивши голосову команду. Коли ви під’єднаєте свій телефон до системи автомобіля, всі контакти з телефонної книги будуть синхронізовані з нею. З допомогою голосових команд ви навіть зможете виконувати пошук тієї музики, яку хочете послухати. Окрім того, ви можете вимовити «Bluetooth®-аудіо» , щоб здійснити потокове відтворення музики з телефону. Під’єднайте свій MP3-програвач, USB-пристрій або iPod®, щоб прослухати свої улюблені
композиції. Системи у автомобілі Mondeo також реагують на дотик. Наприклад, SYNC з MyFord Touch™ 1 та 8-дюймовим кольоровим сенсорним рідкокристалічним екраном. Кольорова графіка та прості елементи керування дозволяють вам користуватися телефоном, розважальною та навігаційною системою, а також клімат-контролем. Збільшуйте та переглядайте інтерактивні карти з допомогою навігаційної системи, яка реагує на голосові команди та підтримує геолокаційні точки 3D.

MONDEO HYBRID

Аудіотехнології

Салон нового Mondeo з чудовою шумоізоляцією є ідеальним місцем для передових розважальних систем. Система Premium Sound Має 8-канальний підсилювач й акустичну систему, куди входять високочастотний динамік на передній панелі та прихований сабвуфер з високою якістю відтворення звуку. Три радіотюнери і дві антени разом забезпечують прийом найсильнішого радіосигналу.

MONDEO HYBRID

Яскравість та кут повороту динамічних світлодіодних фар Ford регулюються автоматично залежно від швидкості автомобіля та дій водія.

Адаптивне освітлення з динамічними світлодіодними фарами Ford допомагає зазирати за ріг та виявляти приховані об’єкти. Яскраві білі промені ефективно та рівномірно освітлюють дорогу, і таке світло значно ближче до природного освітлення, ніж світло від звичайних галогенових чи ксенонових фар. Завдяки високій продуктивності ці фари також допомагають зменшити споживання пального та збільшити строк служби автомобіля.

СУЧАСНІСТЬ

MONDEO HYBRID

Сучасний. Завжди знаходьте найзручніші місця.

При паралельному паркуванні. При зміні смуги руху. На дорозі. Усюди. Дотримуйтесь своєї смуги руху. Наша система дотримання смуги руху виявляє розмітку дороги за допомогою передньої камери та надсилає вібруючі пульсації на рульове колесо. У разі необхідності система може використати момент рульового керування, щоб спрямувати авто на середину смуги руху. З легкістю проводьте паралельне паркування за допомогою активної допоміжної системи паркування. Система не просто знаходить місце для паркування, але й спрямовує ваш автомобіль до нього. Водій повинен контролювати процес перемикання передач, а також педалі акселератора та гальм. Використовуйте підказки на інформаційному екрані, які надсилає система адаптивного круїз-контролю та система попередження про зіткнення з підтримкою гальм. Система допомагає підтримувати дистанцію від транспортних засобів попереду та попереджає вас про можливе зіткнення. Крім того, вона може застосувати гальма, якщо ви їх не застосуєте. Зважайте на автомобілі у мертвих зонах видимості. Система BLIS® попередить вас про транспортні засоби у мертвих зонах видимості, якщо ви рухаєтесь вперед або заднім ходом. Крім того, система здатна виявляти автомобілі, що рухаються у поперечному напрямку. Щоб попередити вас, система вмикає індикатор на відповідному зовнішньому дзеркалі.

MONDEO HYBRID

Активна допоміжна система паркування допомагає знайти місце

Активна допоміжна система паркування здатна спрямувати автомобіль в місця для стоянки, чия довжина чи ширина лише на 20% перевищує довжину чи ширину автомобіля. Просто натисніть кнопку, і датчики цієї новаторської системи знайдуть відповідне місце, поки ви їдете поруч зі стоянкою. Після цього система автоматично повертає кермо в потрібному напрямку, тоді як вам залишається лише натискати педалі акселератора, гальма та перемикати передачі (дотримуючись інструкцій на екрані). Допомога під час виїзду зі стоянки працює схожим чином, допомагаючи виїхати з місця паралельного паркування.

 

БЕЗПЕЧНІСТЬ

MONDEO HYBRID

Стабільний. Тоді, коли це дійсно потрібно

Ford Mondeo створювався для того, щоб уникнути небажаних сюрпризів під час вашої подорожі. 7 стандартних подушок безпеки підвищують рівень безпеки: фронтальні подушки безпеки для водія та переднього пасажира; бокові подушки безпеки для водія та переднього пасажира; шторки безпеки для передніх та задніх пасажирів; подушка безпеки для захисту колін водія. Також доступні надувні ремені безпеки для пасажирів на задніх сидіннях (опція). Правильне керування автомобілем. Якщо ви дозволяєте своїм дітям-підліткам сідати за кермо автомобіля, увімкніть систему MyKey®, яка блокує можливість здійснювати дзвінки та надсилати СМС-повідомлення під час керування.

MONDEO HYBRID

Представляємо нове покоління ременів безпеки

Відзначені нагородами задні надувні ремені безпеки Ford, призначені, щоб зменшити кількість і серйозність травм для пасажирів задніх сидінь, розподіляють силу зіткнення, охоплюючи площу тіла, яка в п’ять разів перевищує робочу площу звичайного ременя безпеки. Це допомагає знизити тиск на груди пасажира та контролювати рухи голови та шиї. В умовах повсякденної експлуатації надувні ремені працюють так само, як і звичайні, є зручнішими завдяки м’яким краям та сумісними з дитячими сидіннями.

Двигуни

КОНТРОЛЛЕР СИСТЕМИ ІНВЕРТОРА

Керує роботою гібридної силової установки, зокрема підключає електродвигуни (перетворює постійний струм на перемінний) заради максимальної економії пального та забезпечення динаміки відповідно до команд водія.

 

 

 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОМПРЕСОР

Компресор кондиціонера, розроблений спеціально для електрифікованих автомобілів, живиться безпосередньо від високовольтної батареї. Отже, двигун може частіше вимикатися заради економії пального, а кліматична установка підтримуватиме комфортну температуру в салоні.

 

 

2.0-ЛІТРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН (ЦИКЛ АТКІНСОНА)

Неймовірно продуктивний, абсолютно новий 4-циліндровий двигун із системою регулювання фаз газорозподілу.

 

 

 

ЕЛЕКТРИЧНІ НАСОСИ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ

Основний насос працює в контурі охолодження двигуна. Менші насоси забезпечують охолодження блока управління силової установки та циркуляцію охолоджувальної рідини у блоці опалювача, коли двигун вимкнений.

 

 

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

Вузол отримав нові настройки й систему активного паркування.

 

 

 

ГІБРИДНА ТРАНСМІСІЯ

Трансмісія з поділом потоку потужності об’єднує в собі тяговий електродвигун та генератор. Електронний блок управління забезпечує безступеневу передачу потужності від бензинового мотора до тягового електродвигуна через планетарний механізм.

 

 

РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Понад 90% енергії, що зазвичай розсіюється під час гальмування, за допомогою електромашини можна перетворювати на електричну енергію і накопичувати в
акумуляторній батареї.

 

 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ВАКУУМНИЙ НАСОС

Забезпечує енергоефективну підтримку гальмування.

 

 

 

БЛОК УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА

Керує роботою систем двигуна заради зменшення витрати пального та скорочення шкідливих викидів.

 

 

 

ПОСИЛЕНИЙ ЛІТІЙ-ІОННИЙ АКУМУЛЯТОР

Акумуляторна батарея ємністю 1.4 кВт•год має повітряне охолодження. Комплект батарей розташований у задній частині автомобіля. У корпусі також знаходяться перетворювач постійного струму та блок управління, який контролює температуру й рівень заряду батареї. Перетворювач забезпечує струм для заряджання батареї 12 В та для живлення бортової мережі 12 В.

Ціни

Прайс-лист на автомобілі 2018 року виробництва завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру