АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD MONDEO

MONDEO Легкові АвтоMONDEO ПРЕДСТАВЛЯЄМО FORD MONDEO Автомобіль з люксовим інтер’єром і розумними технологіями

Огляд

ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНИЙ FORD MONDEO

Елегантний, ефектний, сучасний дизайн створює динамічний силует: яскраве візуальне втілення надзвичайних динамічних якостей та економічності цього автомобіля.
Додайте до цього витонченого і продуманого дизайнупідвищену увагу до деталей та передові технології, і ви отримаєте найсучасніший та найдовершеніший Mondeo за всю історію цієї моделі.

Щоб познайомитися з автомобілем поближче, замовте тест-драйв у найближчого дилера Ford.

Дизайн

ЗЗОВНІ

MONDEO MONDEO MONDEO  MONDEO

УСЕРЕДИНІ

MONDEO MONDEO MONDEO MONDEO
MONDEO MONDEO MONDEO  MONDEO

 

КОЛЕСА

MONDEOКолісні диски
сталеві, R16
MONDEOКолісні диски легкосплавні, R16
MONDEOКолісні диски легкосплавні, R17 MONDEOКолісні диски легкосплавні, R17
MONDEOКолісні диски легкосплавні, R18 MONDEOКолісні диски легкосплавні, R18
MONDEOКолісні диски легкосплавні, R19

КОЛЬОРИ

MONDEOFrozen White MONDEOMoondust Silver MONDEOTechtonic Silver
MONDEOLunar Sky MONDEORuby Red MONDEODeep Impact Blue
MONDEOBlazer Blue MONDEOMagnetic MONDEOShadow Black
MONDEOWhite Platinum MONDEOGuard

Безпека та охорона

MONDEOДинамічна свтілодіодна технологія Ford
Довгий список інновацій включає Динамічну світлодіодну технологію Ford – розумні фари, що повертаються, коли ви повертаєте кермо, допомагаючи вам зазирнути за ріг. Замість звичайних лампочок вони використовують суперекономічнісвітлодіоди, а також мають вісім різних режимів освітлення.
Як результат, фари можуть реагувати на ваше оточення, змінюючи форму та яскравість світлового пучка залежно від того, чи ви їдете містом, селом, чи рух відбувається в поганих погодних умовах.
MONDEOАвтоматичне керування дальнім світлом. Максимум видимості, не засліплюючи інших
Автоматичне керування дальнім світлом станеться в пригоді під час нічної їзди. Коли ця система виявляє інший транспортний засіб, що рухається попереду чи їде назустріч, вона автоматично перемикає фари на ближнє світло, щоб не засліпити світлом водія попереду. Потім система автоматично повертається в режим дальнього світла, забезпечуючи максимальну видимість. Автоматичне керування дальнім світлом встановлюється як додаткове обладнання разом із Системою запобігання виїзду на іншу смугу руху.
MONDEOЗадній надувний ремінь безпеки
Два задні крайні сидіння можна оснастити спеціальним засобом безпеки – заднім надувним ременем безпеки. У разі зіткнення ремені надуваються та розподіляють сили зіткнення, охоплюючи площу тіла, яка в п’ять разів перевищує робочу площу звичайного ременя безпеки. Зменшуючи тиск на грудну клітку та краще контролюючи рух голови та шиї, ця новаторська технологія може допомогти знизити ризик травми.
MONDEOВпевненість за складних умов
Автомобіль оснащено Електронною програмою стабілізації (ESP), яка включає низку технологій, які допомагають вам не втрачати керування. Датчики виявляють будь-які раптові зміни в рульовому керуванні, гальмуванні чи поведінці автомобіля, які можуть призвести до втрати керування водієм. Якщо таку загрозу виявлено, ESP ретельно регулює швидкість кожного окремого колеса, стабілізуючи автомобіль та допомагаючи уникнути заносу. Складовими системи ESPє інші системи: Допоміжна система початку руху на схилі, Допоміжна система екстреного гальмування та Електронна система підготовки гальм.
MONDEOЩоб допомогти уникнути зіткнень на низькій швидкості, автомобіль гальмує сам
Зіткнення під час повільної їзди з частими зупинками трапляються надто часто. Активна система зупинки в міських умовах – це передова технологія, призначена допомагати вам уникати цих зіткнень або принаймні пом’якшувати удар. Якщо система виявляє, що автомобіль попереду несподівано зупинився, а ви їдете на швидкості 40 км/год чи нижче, вона автоматично застосовує гальма. Новаторство Активної системи зупинки в міських умовах визнано організацією EuroNCAP, що відзначило систему нагородою Advancedза безпеку.*
MONDEOДодатковий контроль під час початку руху на схилі
Допоміжна система початку руху на схилі тимчасово не дає вашому автомобілю скотитися назад чи вперед, коли той рушає з місця на схилі. Система працює, зберігаючи тиск в гальмовій системі протягом ще двох з половиною секунд, даючи вам більше часу та контролю, поки ви переставляєте ногу з педалі гальма на газ. Вона також станеться в пригоді, коли ви зупиняєтеся чи починаєте рухатися на слизькій поверхні.
MONDEOMyKey®робить спільне використання автомобіля зручним і безпроблемним
FordMyKey®дає вам змогу встановити обмеження швидкості, нагадування про непристебнутий ремінь безпеки та навіть гучність аудіосистеми.Із цією системою вам буде спокійніше в ситуаціях, коли ви позичаєте своє авто другу чи члену родини, оскільки ви можете запрограмувати потрібні вам обмеження для спеціального ключа – FordMyKey®. Ви можете залишити адмін-ключ (без обмежень) собі і навіть запрограмувати декілька ключів обох типів.
Додаткова потужність для екстреного гальмування
Допоміжна система екстреного гальмування (EBA) допомагає вашому автомобілю досягти максимальної ефективності гальмування в екстреній ситуації. Вона контролюється автоматично через систему ESP, яка визначає, скільки тиску ви доклали до гальма, та за потреби автоматично збільшує його.
Установіть максимальну швидкість заздалегідь
Активний пристрій обмеження швидкості дає вам змогу заздалегідь установлювати максимальну швидкість на всю поїздку. Система попереджає вас, якщо ви скасовуєте режим обмеження швидкості або якщо ви перевищуєте швидкість випадково, наприклад під час руху вниз зі схилу.Цей пристрій особливо корисний у місцях з обмеженнями швидкості, оскільки він дає вам змогу зосередитися на дорозі та позбавляє необхідності постійно дивитися на спідометр.
Швидші, коротші екстрені зупинки
Розпізнавши ситуацію екстреного гальмування, ESPготує гальмову систему, усуваючи будь-який наявний повітряний зазор між гальмовими колодками та дисками. Ця технологія, що називається Електронна система підготовки гальм, допомагає скоротити гальмівний шлях автомобіля.
Ви вибираєте, які двері треба замкнути та відімкнути
Нова система центрального замка з дистанційним керуванням є більш надійною, ніж усі її попередниці. Це тому, що ви можете налаштувати її так, щоб відчинялися лише одні з дверей автомобіля, тоді як решта залишиться надійно запертою, доки ви не скористаєтеся вимикачем на дверях водія. Цей вимикач контролює блокування і розблокування замків усіх дверей.

КОМФОРТ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Використовуючи інтелектуальні технології, автомобіль постійно реагує на те, що відбувається навколо нього, безперервно враховуючи дорожні умови, інші транспортні засоби та вашу власну манеру керування. Низка передових систем теж може зробити життя легшим. Від світлодіодних фар, що змінюють форму свого світлового пучка залежно від умов довкілля, і до системи зв’язку, якою можна керувати за допомогою голосових команд. Від однієї системи, що позбавляє стресу під час паркування, до другої, яка допомагає вам залишатися на правильній смузі руху. Дізнайтеся більше за допомогою вкладок нижче.

РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ

MONDEOФари, що допомагають вам зазирати за ріг
Фари повністю оновленого Mondeo, які використовують технологію динамічних світлодіодів, не просто мають ефектний вигляд; вони розумні. Вони точно повторюють вигини дороги під час поворотів керма, забезпечуючи вас вражаючою видимістю. Вони також здатні змінювати форму світлового пучка залежно від швидкості, умов довкілля та інших умов. Серед восьми наявних режимів є такі як режим для міських доріг, сільських доріг, автомагістралей або несприятливих погодних умов.
MONDEOЛегший рух заднім ходом завдяки кращому огляду ззаду
Дорожні стовпчики, перила, низькі стінки… Опціональна камера заднього виду виводить усе, що розташовано за вами, на екран, вмонтований у центральну консоль, та автоматично вмикається, коли ви вибираєте передачу заднього ходу. Система також відображає віртуальні лінії-орієнтири, допомагаючи вам паркуватися в найтісніших місцях. (Система пропонується лише в комбінації з опціональними передніми та задніми паркувальними датчиками чи Активною допоміжною системою паркування).
MONDEOПередова система, що допомагає вам залишатися на правильній дорожній смузі
Система запобігання виїзду на іншу смугу руху використовує звернену вперед камеру, яка виявляє, якщо ви випадково з’їхали зі своєї смуги руху. Система попередження про виїзд на іншу смугу руху дає вам сигнал у формі вібрації керма та візуального попередження. Якщо ви реагуєте надто повільно або взагалі ігноруєте попередження, Система допомоги в запобіганні виїзду на іншу смугу руху може трохи повернути кермо, щоб допомогти вам безпечно повернутися на свою смугу.
Цю технологію призначено для доріг з декількома смугами руху (наприклад, для автомагістралей), тож вона автоматично відключається на швидкості нижче 65 км/год. Її також можна вимкнути вручну.
MONDEOДзеркала, що бачать те, що не бачите ви
Система контролю огляду в мертвих зонах (BLIS) може допомогти вам перейти на іншу смугу руху більш безпечно завдяки радіолокаційним датчикам, що сканують мертві зони огляду по обох боках автомобіля. Якщо вони виявляють транспортний засіб, який ви не можете бачити, на відповідному дверному дзеркалі засвічується попереджувальний світловий індикатор оранжевого кольору.
MONDEOПаркування та виїзд зі стоянки без стресу
Використовуючи комбінацію різних технологій, Активна допоміжна система паркування не тільки спрямовує ваш автомобіль у місця, придатні для паралельного паркування; завдяки функції допомоги під час виїзду зі стоянки (POA) вона також допомагає вам виїхати з цих місць. Система паркування під прямим кутом (PPA) здатна помітити місце, де поміститься ваш автомобіль, та допомогти припаркуватися там, рухаючись заднім ходом. А якщо наявні перешкоди, Допоміжна система паркування з боковими датчиками (SPA) попередить вас про них.
MONDEOШвидко очищуйте вітрове скло за допомогою Quickclear
Ця розумна функція передбачена для того, щоб ви могли швидко вирушити в дорогу морозного ранку. Просто торкніться кнопки, і система зможе усунути лід чи паморозь зі скла за секунди.
MONDEOБокові дзеркала, що здатні захистити себе
Бокові дзеркала можна легко пошкодити, коли ви заїжджаєте в тісне місце, виїжджаєте з нього чи припаркувалися на вузькій вулиці. Дзеркала з електричним складанням можуть допомогти уникнути цієї проблеми: натисніть кнопку, й вони складуться до бортів автомобіля. А оскільки вони мають підігрів, ви можете швидше й безпечніше почати рух в холодну погоду.
MONDEOFord SYNC 2. Передова технологія бездротового зв’язку та сенсорного екрана
FordSYNC 2 наступного покоління дає вам змогу підключати без дротів свій мобільний телефон та MP3-плеєр. Ви можете керувати відтворенням музики, телефоном, навігаційною системою та кліматичною системою за допомогою простих, інтуїтивно зрозумілих голосових команд або через 8-дюймовий кольоровий сенсорний екран (яким також можна користуватися для перегляду зображень).
MONDEOДостатньо сказати слово…
Із FordSYNC 2 ви можете викликати список місцевих ресторанів, просто сказавши «I’mhungry» (Хочу їсти), або відкрити путівник Мішлен, щоб зробити вибір та замовити столик. Зв’язок Wi-Fiпропонується через точки доступу, за допомогою USB-модему. Система має функцію аварійної допомоги Ford, яка може автоматично надіслати виклик аварійно-рятівним службам у разі аварії та цим врятувати життя.

 

КОМФОРТ

MONDEOПанорамний дах робить салон світлішим та візуально збільшує простір
Вам достатньо натиснути кнопку, й електронно керована шторка даху зсунеться, впускаючи сонячне світло крізь панорамний дах. При цьому сонцевідбивне скло зберігає прохолоду в салоні та захищає вас від шкідливих ультрафіолетових променів. Для різних типів кузова встановлюються різні варіанти даху: великий, стаціонарний панорамний дах на 5-дверній версії, двосекційний панорамний дах на універсалі та звичайний люк даху на 4-дверній версії.
MONDEOПелюсткові перемикачі: швидке перемикання передач для автоматичної коробки
Пелюсткові перемикачі автоматичної коробки передач, що звичайно встановлюються лише на елітних спортивних автомобілях, постачаються разом із двома коробками передач повністю оновленого Mondeo: 6-ступінчатою автоматичною таPowerShift. Завдяки цій технології, запозиченій з автоспорту, ви можете легко і швидко перемикати передачі, не знімаючи рук з керма. А оскільки перемикачі встановлюються на кермі, ви можете вчасно переходити на іншу передачу під час поворотів.
MONDEOУстановіть ідеальну температуру для себе та свого пасажира
Двозонне електронне автоматичне регулювання температури (DEATC) дає вам змогу вибирати дві температури: одну для вас, а другу для вашого пасажира. Система підтримує задані температури за допомогою сучасної технології кондиціонування повітря.
Освітлення окремих частин салону – під ваш настрій
Якщо на вашому автомобілі встановлено систему освітлення окремих частину салону, м’яке сяйво стримано підсвічує салон автомобіля вночі. Ви можете вибирати з восьми кольорів освітлення.
Дзеркало заднього виду із захистом від засліплення
Керувати автомобілем вночі стає легшим та потенційно безпечнішим, коли вас не засліплюють фари автомобілів ззаду. Тому дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням автоматично виявляє яскравий пучок світла фар та переводить дзеркало в режим затемнення.
Підсилювач керма, що правильно реагує в будь-якій ситуації
Електричний підсилювач рульового керування (EPAS) автоматично пристосовується до швидкості автомобіля та поточних умов.
На низькій швидкості система змушує кермо повертається легше, поліпшуючи маневреність. На високій швидкості, коли вам потрібно більше контролювати автомобіль, кермо стає жорсткішим. Тепер, завдяки новій функції запобігання уводу автомобіля вбік, EPASтакож враховує бокові вітри та інші дорожньо-транспортні умови, тоді як активний контроль вібрації зменшує будь-яке небажану вібрацію в кермі.

ДИНАМІКА КЕРУВАННЯ

MONDEOТочно налаштована підвіска для більш плавного ходу
Mondeo має повністю оновлену багатоважільну задню підвіску.Ця високотехнологічна система легка, жорстка та ідеально налаштована, що в результаті дає швидкі реакції, контроль та плавний хід.

Двигуни

Гама двигунів повністю оновленого Mondeo потішить вас динамічними якостями. А модернізована підвіска, в комбінації з розумними технологіями, надасть вам повний контроль над цією чудовою потужністю. Результат: автомобіль чітко виконує команди водія в будь-якій ситуації.

Економічність цього автомобіля не поступається його динамічним якостям. Адже комбінація продуманого дизайну та передової конструкції дає вражаючу економію та низький рівень викиду CO2.

ЛІНІЙКА ДВИГУНІВ

MONDEOEcoBoost: максимально використайте свій двигун
Три варіанти бензинового двигуна EcoBoost використовують поєднання безпосереднього впорскування палива та турбонаддуву, забезпечуючи таким чином вражаючі рівні динаміки та економічності:
• Новий EcoBoost 1.5 л виробляє 160 к. с., а його витрата палива дорівнює 6,8л/100 км (комбінована траса).
• EcoBoost 2.0 л має вражаючу потужність, 203 к.с. та 240 к.с., а його спеціально налаштований акустичний резонатор дає вам змогу чутив салоні особливий звукцього двигуна, коли ви різко розганяєтеся.
MONDEOРяд дизелів
Бажаєте дизель? Тоді обирайте з лінійки, куди входять 1.5 TDCi (виходить у продаж у другому кварталі 2015 р.), 1.6 TDCi та 2.0 TDCi. В усіх цих двигунах застосовано найсучасніші технології для поліпшення показників потужності, крутного моменту та економічності та одночасного зниження рівня токсичних вихлопів.
MONDEOСупер економічні дизельні версії ECOnetic
Обидва дизельні двигуни пропонуються в версіях ECOnetic, що мають ще кращі показники економічності. Наприклад: 1.5 TDCi ECOnetic (виходить у продаж у другому кварталі 2015 р.) та 1.6 TDCi ECOnetic. – рівень викиду CO 294 г/км; 2.0TDCi ECOnetic, 150 к. с. – рівеньвикиду CO2від 107 г/км, а 180 к. с.– 115 г/км.
MONDEOМеханічні коробки передач, що пасують до вашого двигуна
Пропонуються дві 6-ступінчаті механічні коробки передач. Одна має нижчу масу та встановлюєтьсяя разом з двигунами EcoBoost 1.5 л, а також із дизелем 1.6 л. Друга розрахована на більший крутний момент, тож пасує до дизелю 2.0.
MONDEOСучасні автоматичні коробки передач
Цей повністю оновлений автомобіль пропонує вибір із двох автоматичних коробок передач. 6-ступінчата автоматична коробка передач розрахована на більший крутний момент та встановлюється в парі з двигунами EcoBoost 1.5 л та 2.0. А Ford PowerShift пропонується для 2.0 TDCi, поєднуючи зручність автоматичної коробки з контролеммеханічної, забезпечуючи як блискавично швидке перемикання передач, так і потужність саме тоді, коли це потрібно.
MONDEOНасолоджуйтеся перевагами гібридного електромобіля
Як і личить автомобілю, що є першопрохідцем в галузі сучасних технологій, повністю оновлений Mondeo пропонується в передовій гібридній версії (HEV) і стає першим гібридним електромобілем, виробленим компанією Ford в Європі. Поєднуючи переваги електричного та бензинового мотора, новий Mondeo Hybrid пропонує вам надзвичайні показники економічності та шуму разом із чудовою динамікою та запасом ходу. Система рекуперативного гальмування, новаторський блок приладів Smartguage із «Тренером для гальм», плюс інші розумні системи допомагають максимально збільшити потужність та поліпшити економічність цього автомобіля.
MONDEOСистема, що вчиться допомагати вам заощаджувати паливо
EV+ використовує інтегрований модуль GPS системи Ford SYNC та складне програмне забезпечення, щоб визначити та запам’ятати часто використовувані пункти призначення. Тож якщо ви перебуваєте на встановленій відстані від місця, де ви часто зупиняєтеся, ваш автомобіль намагатиметься залишатися в повністю електричному режимі роботи, доки ви не доїдете до цього пункту призначення.

 

ЕКОНОМІЯ

MONDEOВикористовуйте менше палива завдяки Auto-Start-Stop
Коли ви зупиняєтеся на світлофорі або ваш двигун працює вхолосту у пробці, ця система може автоматично відключити двигун (при цьому продовжуючи постачати живлення потрібним системам автомобіля, як-от фарам, кондиціонеру повітря, радіоприймачу та системі FordSYNC 2). Коли ви будете готові рушити з місця, просто натисніть на зчеплення та виберіть першу передачу як звичайно або натисніть на газ, якщо в вас автоматична коробка передач,– система перезапуститься. Auto-Start-Stop особливо ефективна на вулицях міст, де вона може знизити споживання палива на 10% (міський цикл).
MONDEOПоліпшені аеродинамічні якості для зменшення витрати палива
Коли ви їдете повільно, Активна система заслінок решітки тримає вентиляційний отвір решітки відчиненим, щоб охолодити двигун. Коли ви набираєте швидкість, він може автоматично зачинитися, поліпшуючи аеродинамічні якості автомобіля та допомагаючи заощадити паливо.
MONDEOБільш економічний спосіб перезарядження акумулятора
На відміну від традиційних систем, система рекуперативного заряджання Smart Regenerative Charging заряджає акумуляторну батарею лише тоді, коли батареї це потрібно, та, по можливості, намагається не робити це, коли ви натискаєте на газ. Це може допомогти вам заощадити ще більше палива та додатково знизити рівень токсичних вихлопів.

Ціни

Прайс-лист на автомобілі 2018 року виробництва завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру