АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD RANGER

Традиційно крутий та потужний, тепер він розумніший, ніж будь-коли.

Огляд Ranger

НОВИЙ FORD RANGER

Ford Ranger заробив репутацію пікапа, який проїде будь-де і зробить будь-що. Новий Ranger точно зміцнить цю репутацію за рахунок ряду оновлень дизайну, характеристик та технології. Його визнана практичність досягається за рахунок незрівнянних ходових якостей та паливної економічності, ряду чудових технологій та передового стилю.

FORD RANGER

Створений крутим

Новий Ranger здатний везти до 1403 кг*, буксирувати до 3500 кг** і долати водні перешкоди глибиною до 800 мм — він точно більш, ніж вправний. На цей автомобіль можна покластися у найсуворіших умовах, довірити йому найважчу роботу, розраховувати на виняткове щоденне враження від керування.

*Загальна вантажопідйомність залежить від обраної моделі та наявності на ринку

**160 PS/200 PS 4x4s з буксирним мостом та причепом, оснащеним гальмами

FORD RANGER

Зроблений розумним

Ford SYNC2 з голосовим та сенсорним керуванням обладнаний 8-дюймовим кольоровим екраном. Адаптивний круїз-контроль з функцією Forward Alert, Система дотримання смуги руху, функції Розпізнавання дорожніх знаків і Попередження водія: усі ці важливі нові функції присутні у цьому конкретному автомобілі. Удосконалено двигун та трансмісію, зокрема додано функцію Автоматичного відключення, впроваджено нове передаткове число головної передачі, нову систему електричного підсилення кермового управління, досягнуто значної економії пального і скорочення викиду CO2 з 6,5 л/100 км (43,5 миль/г) та 171 г/км, що зробило Новий Ranger ідеальним вибором для бізнесу та задоволення, роботи й розваги.

Дизайн

ЄКСТЕР’ЄР

FORD RANGER
Виразний сучасний стиль
FORD RANGER
Нові фари
FORD RANGER
Велика площа вантажного простору
FORD RANGER
Поїде будь-куди, зробить будь-що
FORD RANGER
Міцні, чітко видимі задні ліхтарі
FORD RANGERБезпечне, надійне сховище

 

 

ІНТЕР’ЄР

FORD RANGER
Просторий, зручний та надійний
FORD RANGER
Кермове колесо для керування автомобілем
FORD RANGER
Приладова панель з розумним дизайном
FORD RANGER
SYNC 2, 8-дюймовий сенсорний екран
FORD RANGER
Достатньо місця для голови, ніг та ліктів
FORD RANGER
Отримуйте задоволення від їзди на ергономічних сидіннях

 

КОЛЕСА

 

FORD RANGER
16″ сталеві
FORD RANGER
16″ 6-спицеві литі (опція для XL)
FORD RANGER
17″ 6-спицеві литі (стандарт для XLT та Limited)
FORD RANGER
18″ 6-спицеві литі (стандарт для Wildtrak)

 

КОЛЬОРИ

До вашого вибору десять виразних сучасних кольорів для кузова.

FORD RANGER
Frozen White
FORD RANGER
Colorado Red
FORD RANGER
Panther Black
FORD RANGER
Moondust Silver
FORD RANGER
Oyster Silver
FORD RANGER
Performance Blue
FORD RANGER
Pride Orange
FORD RANGER
Sea Grey
FORD RANGER
Ocean
FORD RANGER
Copper Red

 

ІНТЕР’ЄР

Комфорт та стиль, яких очікуєш від автомобіля, надійність та практичність, яких очікуєш від пікапа. Сучасні варіанти оздоблення салону, майстерне застосування стійкої до зносу тканини полегшують прибирання та організацію салону.

FORD RANGER

XL:

Тканина Circuit чорного кольору (вставки сидінь)

Тканина Pulse чорного кольору (подушки сидінь)

FORD RANGER

XLT:

Тканина Penta чорного кольору (вставки сидінь)

Тканина Catalyst чорного кольору (подушки сидінь)

FORD RANGER

Limited:

Шкіра Soho Grain чорного кольору (вставки сидінь)

Шкіра Soho Grain чорного кольору (подушки сидінь)

FORD RANGER

Wildtrak:

Тканина Caliber кольору Trak Orange (вставки сидінь)

Шкіра Journey Grain чорного кольору (подушки сидінь)

Характеристики

ТЕХНОЛОГІЯ

FORD RANGER

Технологія, що керується голосом

Ford SYNC 2 дозволяє керувати телефоном, музикою, навігаційною системою та системою кондиціювання за допомогою простих, інтуїтивно зрозумілих голосових команд або 8-дюймового кольорового сенсорного екрану. Ви навіть можете відкрити перелік місцевих ресторанів, просто сказавши «Я голодний», або увійти до Гіду Мішлен, щоб вибрати й забронювати місце для вечері. Існує можливість підключення до точки доступу Wi-Fi, а також USB-модем. Система Ford Emergency Assistance автоматично допоможе зателефонувати до Аварійної служби у разі нещасного випадку.

FORD RANGER

Круїз-контроль, що самостійно підлаштовується

Технологія Адаптивного круїз-контролю дає змогу вибрати швидкість, з якою необхідно їхати, і система її підтримуватиме. Якщо вбудований радарний датчик виявляє попереду автомобіль, машина сповільниться і витримуватиметься наперед задана відстань. Щойно дорога попереду звільниться, система знову розжене автомобіль до заданої швидкості.

FORD RANGER

Forward Alert — завжди дивиться вперед

Ця система сповістить вас про виявлену небезпеку зіткнення з автомобілем попереду, щоб уникнути нещасного випадку.* Радар у передній частині Нового Ranger виявляє повільніші автомобілі, які рухаються у тому самому напрямку і надає візуальне та звукове попередження у разі швидкого зближення. Якщо водій не реагує і автомобілі продовжують зближуватися, Новий Ranger попередньо збільшить тиск у гальмівній системі та підвищить чутливість гальмівного асистента, щоб навіть легеньке натискання на педаль гальма спричинило сильне гальмування для швидкої зупинки.

* Ця система призначена тільки для додаткової допомоги при керуванні. Вона аж ніяк не замінює собою увагу водія, його розсудливість і не скасовує необхідності застосування гальма. Ця система НЕ вмикає гальма автоматично. Ненатискання на педаль гальма може призвести до зіткнення.

FORD RANGER

Вибір приводу для доріг із будь-яким покриттям

Обирайте 4×2 для звичайної їзди, 4×4 High Range — для доріг із поганим покриттям та брудних доріг, 4×4 Low Range — для дуже складного ґрунту. Завдяки електронній системі Shift-On-The-Fly перемикання між режимами 4×2 та 4×4 High Range можливе на ходу.

FORD RANGER

Покращена система, яка допомагає залишатися у своїй смузі

Система дотримання смуги руху використовує камеру, яка спрямована вперед, для виявлення випадкового сходження зі смуги руху. При цьому Сигналізація сходження зі смуги рухупопереджує вас за допомогою вібрації кермового колеса і візуального попередження. Якщо ви не реагуєте або реагуєте надто повільно, функція Попередження про сходження зі смуги допоможе кермувати так, щоб безпечно повернутися на правильну смугу. Технологію розроблено для багаторядних доріг (на кшталт шосе), тому автоматично вимикається на швидкості менше 43 милі/год (65 км/год), або її можна вимкнути вручну.

FORD RANGER

Бачить дорожні знаки, які ви могли пропустити

Система розпізнавання дорожніх знаків виявить дорожні знаки, розташовані з будь-якого боку автомобіля, навіть згори, незалежно від того, тимчасові вони чи постійні. На приладовій панелі з’являється значок, який забороняє обгін або обмежує максимальну швидкість — він змінюється щоразу при зміні швидкісного ліміту. Система дотримання смуги руху може включати функцію Розпізнавання дорожніх знаків.

FORD RANGER

Автоматичне ввімкнення дальнього світла фар. Дозволяє бачити, не засліплюючи інших учасників руху

Автоматичне ввімкнення дальнього світла фар — корисна функція при нічній їзді, яка тимчасово приглушує фари при виявленні зустрічного транспорту або автомобіля попереду з метою уникнення засліплення інших водіїв. Після того знову вмикається дальнє світло, надаючи водієві максимальну видимість дороги. Система дотримання смуги руху може включати функцію Автоматичного ввімкнення дальнього світла фар.

FORD RANGER

Попередження водія. Час перепочити?

Функція Попередження водія постійно відслідковує ваш стиль руху з метою виявлення будь-яких змін, що можуть свідчити про стомленість. Якщо система ідентифікує зменшення рівня вашої уваги, на екрані з’являється знак попередження — вам пропонується зробити перерву.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМНІСТЬ

Для роботи з системою багаторежимного повного приводу розроблено та виготовлено ряд форсованих двигунів, яким притаманна продуктивність та економічність, потужність та витонченість.

FORD RANGER

Потужніші та економніші дизельні двигуни

Дизельний двигун TDCI Duratorq 2,2 л уже довів свою продуктивність, силу та надійність на дорозі. Зараз його характеристики покращено, він має більшу потужність та економічність. Обирайте 130PS з 6-ступінною механічною трансмісією або 160PS з 6-ступінною механічною чи 6-ступінною автоматичною трансмісією. Бажаєте ще потужності? Тоді придбайте дизельний TDCi Duratorq 3,2 л — до ваших послуг 200 PS з крутним моментом 470 Нм. Вражаюча економія пального та низький рівень викидів у атмосферу при 6,5 л/100 км (43,5 миль/гал) та 171 г/км викиду CO2 (160PS 4×4 з 6-ступінною механікою та 3.15 FDR).

FORD RANGER

Механічна або автоматична трансмісія

Наявні два види трансмісії. 6-ступінна механічна коробка передач з точним перемиканням передач і 6-ступінний автомат з акуратно підігнаними точками перемикання.

FORD RANGER

Автоматичне відключення для економії пального

Коли ви зупинилися на світлофорі або машина стоїть у заторі на холостому ході, ця технологія може автоматично вимкнути двигун, не позбавляючи живлення допоміжні системи. Коли ви готові знову рушити, натисніть на педаль зчеплення і перемкніться на першу передачу, і система знову ввімкнеться. Автоматичне відключення на вулицях міста може заощадити до 10% пального (у міському циклі).

FORD RANGER

Ще більше вибору

Індивідуальні потреби різні. Першого разу на Ranger для двигуна 160 PS Duratorq TDCi 2,2 л ви маєте вибір передаткових чисел головної передачі. Це дає вам змогу розставити пріоритети між економією пального (стандартне передаткове число) і силою тяги (опційне передаткове число)*

*Залежить від ринку продажу автомобіля

 

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Від систем, які допомагають легше паркуватися та їхати назад до функцій, які сповіщають вас, допомагають досягти пункту призначення та зігрівають… У Новому Ranger кожна визначна технологія має реальне призначення.

FORD RANGER

За допомогою Ford SYNC2 ви легко можете керувати ключовими функціями, такими як музика, телефонні дзвінки, навігаційна система та клімат-контроль за допомогою голосу або 8-дюймового кольорового сенсорного екрану. Насолоджуйтесь звучанням через радіо, CD-плеєр, USB-порт або аудіопотік через Bluetooth.

FORD RANGER

Рухатися назад легше, коли бачиш, що позаду

Бордюри, огорожі, низькі стіни — камера заднього виду автоматично вмикається при ввімкненні задньої передачі. Ви бачите те, що позаду вас, на 8-дюймовому екрані*, вбудованому у приладову панель. Крім того, на екрані відображатимуться віртуальні лінії, які допоможуть паркуватися в тісних місцях.

*на автомобілях, обладнаних Ford SYNC2

FORD RANGER

Датчики, які позбавляють від стресу під час паркування

Паркувальні датчики відстані допомагають оцінити відстань між вашим автомобілем та перешкодами спереду та ззаду. При виявленні датчиком об’єкта ви почуєте звукове попередження, яке буде тим інтенсивнішим, чим ближча перешкода.

FORD RANGER

Істотна інформація про подорож

Ваш бортовий комп’ютер надає вам корисні факти й цифри стосовно вашого пробігу, витрати палива, швидкості і температури повітря зовні. Сюди також входить відстань до спорожнення баку — вирахуване оцінкове значення, яке показує, як далеко и можете проїхати без дозаправки. Це зокрема важливо у довгій подорожі або у випадку, коли ви знаєте, що їхатимете десь далеко.

FORD RANGER

Дістатися туди вам допоможе Система супутникової навігації

Цілком інтегрована система супутникової навігації з 8-дюймовим кольоровим сенсорним екраном забезпечує введення пункту призначення одним натиском і пошук цікавих місць за допомогою голосу.

FORD RANGER

Підтримка ідеальної температури

Подвійна система автоматичного контролю температури дозволяє зазначити індивідуальні налаштування температури в салоні з боку водія та пасажира.

FORD RANGER

Ford Easy-Fuel, безпечна заправка

Практично неможливо залити до Нового Ranger не те пальне, оскільки інші сопла просто не підійдуть. У системі Ford Easy-Fuel не передбачено ковпачка, тому вам більше не потрібно брати до рук брудний ковпачок.

FORD RANGER

Склоочисники, які автоматично підлаштовуються під дощ

Задайте один з шести рівнів чутливості датчиків дощу склоочисників, і вони автоматично запускатимуться у мокру погоду. Вони також змінюватимуть швидкість залежно від сили опадів.

FORD RANGER

Фари, що автоматично вмикаються за потреби

Новий Ranger обладнано датчиками, які визначають зменшення кількості світла надвечір або різку зміну умов освітлення. Наприклад, в’їзд до тунелю. Автоматичні фари при цьому вмикаються, роблячи поїздку легшою та безпечнішою.*

FORD RANGERШвидко очищуйте вітрове скло завдяки Quickclear

Ця розумна функція призначена для того, щоб морозним ранком ви могли рушити якомога раніше. Торкніться кнопки, і система вмить розморозить вітрове скло, навіть якщо за вікнами мороз.

FORD RANGER

Бічні дзеркала, що складаються, уникаючи пошкодження

Бічні дзеркала легко пошкодити на тісному паркомісці або у вузькому проїзді. Дзеркала з електричним приводом допоможуть уникнути цього, згортаючись після торкання кнопки.

FORD RANGER

Багато простору для зручного зберігання

У кожному стилі кабіни передбачено багато оригінальних сховищ. Наприклад, Double Cab оснащений двома великими сховищами під задніми сидіннями. Залежно від типу кабіни існує три центральні консолі — коротка, довга і довга з секцією, яка охолоджується системою кондиціювання повітря. Тут є сховища, до яких можна покласти їжу, тримачі чашок або пляшок, лоток для дрібних предметів та місце для мобільного телефона. Ємність ящика для рукавичок складає аж 11,9 літрів; сюди можна покласти ноутбук діагоналлю 15″, компактну парасольку абощо.

 

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ

Посилений каркас безпеки Нового Ranger передбачає захист у вигляді стандартних подушок безпеки водія та пасажира, бічних подушок та шторок безпеки, а також колінної подушки водія.

Передова Електронна система курсової стійкості дозволяє не втратити керування. Ультрасучасна система сигналізації для захисту автомобіля від крадіжки.

FORD RANGER

Ford SYNC 2 з Системою допомоги при аварії

Важливий аспект Ford SYNC 2 — це Система допомоги при аварії Ford*. Ця функція, яка може врятувати життя, призначена для допомоги у здійсненні екстреного дзвінка з наданням аварійно-рятувальним службам інформації про місцезнаходження Вашого автомобіля вашою рідною мовою. Ви можете перервати дзвінок або за потреби поговорити з цією службою. Важливо те, що система передасть життєво важливу інформацію, таку як ваші координати GPS, навіть якщо ви втратили свідомість.

*Система допомоги при аварії Ford працює у більш ніж 40 країнах Європи. Ця функція працює у разі підключення до наявного у вас сумісного мобільного телефону при спрацюванні подушки безпеки (окрім колінної подушки) або датчика, який реєструє аварію і відключає паливний насос. Текстова функція та Система допомоги при аварії підтримуються не всіма мовами Європи.

FORD RANGER

Причеп утримується точно за автомобілем

Система контролю розгойдування причепа (TSC — Trailer Sway Control) виявляє нишпорення або розгойдування причепа і знижує швидкість для вирішення проблеми, підвищуючи контрольованість буксиру. Система сповільнює автомобіль, зменшуючи обертальний момент двигуна і поступово збільшуючи гальмівне зусилля на колеса.

FORD RANGER

Додаткова керованість при спускові зі схилу

Система контрольованого спуску (HDC — Hill Descent Control) призначена для регулювання швидкості спуску з гори в умовах бездоріжжя. Вам навіть не доведеться торкатися до педалі гальма або акселератора, система працює як на передній, так і на задній передачі.

FORD RANGER

Система ESC допомагає не втратити керування за будь-яких умов

Електронна система курсової стійкості (ESC — Electronic Stability Control) постійно відслідковує пересування автомобіля, відчуває будь-які відхилення від обраної лінії руху (наприклад, якщо починається занос) і автоматично допомагає скоригувати положення на дорозі. Система призначена для допомоги водієві підтримувати керованість автомобіля; у разі аварійної ситуації вона може скоротити гальмівний шлях.

FORD RANGER

Постійний захист проти перекидання

Система протидії перекиданню (ROM — Roll-over Mitigation) відслідковує автомобіль і визначає небезпечні умови руху, які можуть спричинити перекидання. При спрацюванні втручається Електронна система курсової стійкості, яка регулює швидкість та відновлює стійкість.

FORD RANGER

Додаткове управління при старті на підйомі

Система допомоги при старті на підйомі (HSA — Hill Start Assist) запобігає відкочуванню назад або вперед, якщо ви рушаєте на похилій площині. Дія системи полягає у підтриманні тиску гальмівної системи впродовж 2,5 секунд, доки ви переносите ногу з педалі гальма на педаль акселератора.

FORD RANGER

Максимальне зчеплення при мінімальних зусиллях

Покращена Антибуксувальна система (TCS — Traction Control System) уникає надмірного обертання коліс, забезпечуючи оптимальне зчеплення з дорогою, ходові якості та стійкість як раз тоді, коли ви потребуєте їх найбільше. Система постійно відслідковує та коригує потужність, яка передається на кожне колесо автомобіля, забезпечуючи максимальне зчеплення при розгоні.

FORD RANGER

Функції керування, які підлаштовуються під навантаження

Функція Адаптивного керування навантаженням (LAC — Load Adaptive Control) налаштовує Електронну систему курсової стійкості під загальну вагу вантажу Нового Ranger. Так забезпечується керованість та стійкість за будь-якої навантаженості.

FORD RANGER

Додаткове зусилля для аварійного гальмування

Гальмівний асистент (EBA — Emergency Brake Assist) допомагає досягти максимальної ефективності гальмування автомобіля в аварійній ситуації. Система відчуває прикладений водієм тиск і автоматично підсилює його за потреби. Стоп-сигнал аварійного гальмування (EBL — Emergency Brake Light) змушує стоп-сигнали блимати, попереджаючи інших водіїв, що ви різко гальмуєте.

FORD RANGER

Максимальне зчеплення при мінімальних зусиллях

Покращена Антибуксувальна система (TCS — Traction Control System) уникає надмірного обертання коліс, забезпечуючи оптимальне зчеплення з дорогою, ходові якості та стійкість як раз тоді, коли ви потребуєте їх найбільше. Система постійно відслідковує та коригує потужність, яка передається на кожне колесо автомобіля, забезпечуючи максимальне зчеплення при розгоні.

FORD RANGER

Функції керування, які підлаштовуються під навантаження

Функція Адаптивного керування навантаженням (LAC — Load Adaptive Control) налаштовує Електронну систему курсової стійкості під загальну вагу вантажу Нового Ranger. Так
забезпечується керованість та стійкість за будь-якої навантаженості

FORD RANGER

Додаткове зусилля для аварійного гальмування

Гальмівний асистент (EBA — Emergency Brake Assist) допомагає досягти максимальної ефективності гальмування автомобіля в аварійній ситуації. Система відчуває прикладений водієм тиск і автоматично підсилює його за потреби. Стоп-сигнал аварійного гальмування (EBL — Emergency Brake Light) змушує стоп-сигнали блимати, попереджаючи інших водіїв, що ви різко гальмуєте.

FORD RANGER

Узгоджені системи безпеки спрацьовують за долю секунди

Окрім ультражорсткого каркасу безпеки та повного комплекту стандартних подушок безпеки до Інтелектуальної системи захисту (IPS — Intelligent Protection System) Нового Ranger входять також переднатягувачі пасів безпеки та складані кермова колонка і педалі, що зменшують ризик травмування у разі нещасного випадку.

FORD RANGER

Попереджує про зниження тиску в шинах

Завжди важливо мати належний тиск у шинах — це заощадить пальне, збереже шини і убезпечить вас. Тому датчики постійно відслідковують кожне колесо і сповістять вас у разі виникнення проблеми, щоб ви зупинилися, перевірили шину і накачали її або замінили колесо.

FORD RANGER

Захист і безпека вашого автомобіля від злодіїв

Для того, щоб стримати крадія або не дати йому здійснити крадіжку у разі силового проникнення всередину, автомобіль обладнано комплексною сигналізацією Thatcham (категорія 1) та іммобілайзером.

Моделі

СПРАВЖНІЙ ПІКАП

Ваші колеги, родина, друзі — у Новому Ranger є місце для них; до вашого вибору три різні стилі кабіни та чотири серії. Новий автомобіль так само просторий, але тепер іще більше оснащений: ви та ваші пасажири можуть подорожувати комфортно і з шиком.

СТИЛІ КУЗОВА

FORD RANGER

Regular Cab

Дводверна кабіна Regular Cab має дуже практичну організацію простору та винятково просторе вантажне відділення.

 • Дводверна кабіна обладнана двома сидіннями для двох людей
 • Вантажна платформа 2317 x 1560 мм
 • Максимальне навантаження* 1403 кг (1117 кг для 4×2)

*Загальна вантажопідйомність залежить від обраної моделі та наявності на ринку

FORD RANGER

Super Cab

Кабіна Super Cab має двоє звичайних передніх дверей та дві задні панелі на петлях, розташованих з заднього боку, крізь які можна потрапити до задньої частини кабіни і простору за передніми сидіннями. У кабіні цього стилю передбачено сидіння в задній частині з безпечним доступним сховищем, а також два криті відділення у підлозі.

 • Чотиридверний стиль кабіни з задніми дверима, що відчиняються у зворотньому напрямку, і сидіннями для 2–4 пасажирів.
 • Вантажна платформа 1 847 x 1560 мм
 • Максимальне навантаження* 1241 кг (1070 кг для 4×2)

*Загальна вантажопідйомність залежить від обраної моделі та наявності на ринку

FORD RANGER

Double Cab

Кабіна Double Cab автомобіля Ranger має четверо повномірних дверей. Вона містить просторе середовище для п’ятьох людей, як звичайний автомобіль, з великими дверима, крізь які можна легко потрапити на задні сидіння. Крім того, задні пасажири мають чудовий простір для ніг.

 • Чотиридверна кабіна обладнана сидіннями, на яких можуть сісти до п’яти чоловік.
 • Вантажна платформа 1549 x 1560 мм
 • Максимальне навантаження складає 1258 кг*

*Загальна вантажопідйомність залежить від обраної моделі та наявності на ринку.

 

 

СЕРІЯ

FORD RANGER

XL

Наявні характеристики:

 • 16″ сталеві диски
 • Електронна система курсової стійкості (ESC)
 • Безковпачкова система заправки Ford Easy-Fuel
 • Передні вікна з електроприводом, вікно водія опускається натисканням на кнопку
 • Ford DAB Радіо/CD з Bluetooth®, гніздами USB та AUX
 • Бічні дзеркала з електроприводом та підігрівом
 • Передні бампери кольору кузова

FORD RANGER

XLT

Крім наявного у XL

 • 16″ литі диски
 • Хромове покриття накладок на бічні дзеркала та ручок дверей
 • Радіо/CD з 4,2″ TFT-екраном, USB-входом для зовнішніх музичних пристроїв і Ford
 • SYNC з голосовим керуванням та Applink
 • Кнопки керування аудіосистемою вбудовані у кермове колесо
 • Бічні сходинки з формованої пластмаси з яскравими металевими вставками
 • Круїз-контроль
 • Захисне покриття кузова з бічною стінкою та електричною розеткою 12 В
 • Ручний кондиціонер з пилковим фільтром

FORD RANGER

Limited

Крім наявного у XLT

 • 17″ литі диски
 • Радіо/CD з 8″ сенсорним TFT-екраном, Ford SYNC 2 з голосовим керуванням та USB-входом для підключення зовнішніх музичних пристроїв
 • Водійське сидіння з електроприводом і 8 способами регулювання і поперековою опорою
 • Складані бічні дзеркала з електроприводом та підсвіткою простору під дзеркалами
 • Кондиціонер із Системою двозонного електронного автоматичного контролю температури (DEATC)
 • Задні паркувальні датчики відстані
 • Спортивні хромовані трубчасті рейки
 • Шкіряне оздоблення сидінь
 • Килимки преміум-класу

FORD RANGER

Wildtrak

Крім наявного у Limited

 • 18″ шліфовані литі диски
 • Корпус передньої решітки пофарбований з ефектом титану
 • Ford Радіо/CD/SD-навігаційна система з 8″ сенсорним TFT-екраном, Ford SYNC 2 з голосовим керуванням та USB-входом для підключення зовнішніх музичних пристроїв
 • Камера заднього виду
 • Бічні сходинки з формованої пластмаси з матовими металевими вставками
 • Аеродинамічна спортивна рейка
 • До вибору сім кольорів підсвітки салону з регулюванням яскравості

Вантажівка

Щоб переконатися, що на цей автомобіль можна розраховувати, Новий Ranger пройшов безжальні випробування у найбільш агресивних середовищах, за екстремальних температур, на найсуворіших ґрунтах планети.

Спеціально створений для виконання будь-яких задач та поставлених завдань; цей пікап — те, що треба.

FORD RANGER

Вражаюча буксирувальна здатність

При загальній вантажопідйомності* до 1403 кг та буксирувальній здатності** 3500 кг ви можете виконувати найбільші задачі та найскладніші завдання, перевозити та буксирувати найважчий, найгроміздкіший вантаж. *Загальна вантажопідйомність залежить від обраної моделі та наявності на ринку

**160 PS/200 PS 4x4s з буксирним мостом та причепом, оснащеним гальмами

FORD RANGER

Сміливо вбрід

Новий Ranger пройде там, де менші автомобілі побояться. Фактично, глибина можливого броду складає 800 мм*, тож автомобіль однаково легко проїде по суші і по воді.

*При дотриманні сталої швидкості не більше 7 км/год

FORD RANGER

Додатковий захист

Пакет для бездоріжжя включає захист двигуна, роздавальної коробки та паливного баку, який знижує ризик пошкодження під час руху по нерівній землі. Пакет також включає електронне блокування заднього диференціалу для покращення зчеплення.

FORD RANGER

Універсальна вантажна платформа, що замикається, забезпечить душевний спокій

На вантажній платформі Нового Ranger можна перевозити стандартний європіддон, робочий інструмент або все, що потрібно для туристичного походу. Автомобіль також оснащений рядом функцій для убезпечення вашого вантажу, усі вони сумісні з DIN: міцні кріпильні гаки, вбудований упор для вантажу, а на деяких моделях є зовнішні тросові рейки. Для забезпечення додаткової безпеки та спокою задні двері можна замикати та відмикати вручну.

FORD RANGER

Міцні кріпильні гайки для безпеки вантажу

Для безпечного перевезення вантажу передбачено внутрішні або зовнішні кріпильні гаки, їхня кількість залежить від типу кабіни. Усі вони сумісні з DIN.

FORD RANGER

Вантаж захищений роликовою шторою, що замикається

Наявний на моделях Wildtrak як опційний додаток; ця функція забезпечує додатковий захист вантажу на
платформі пікапа. Її можна замкнути у трьох різних положеннях, вона водостійка і достатньо міцна, щоб витримати на собі ще півтонни вантажу.

FORD RANGER

Система керування вантажем для навантаження будь-якого розміру

Система (стандарт для Limited та Wildtrak) включає дві рейки (у нижній частині з обох боків вантажної платформи) з двома регульованими планками з обох боків. Їх можна пересувати вздовж рейок, підлаштовуючи під розмір вантажу.

FORD RANGER

Упор для безпеки вантажу

Щоб вантаж залишався саме там, де його покладено, на високих стінках платформи пікапа є кріпильні гаки а також вбудований упор для вантажу з двома поворотними напрямними для довгих предметів (XL та XLT)

FORD RANGER

Вбудована вантажна платформа доповнює дизайн

Кожен тип кабіни обладнаний унікальною вантажною платформою, що трохи вигинається у верхній частині, складаючи єдине ціле з самою кабіною. Це надає моделі Ranger виразного, обтічного дизайну.

FORD RANGER

Електрична енергія там, де потрібно

Для вашого бізнесу стануть у нагоді такі додаткові штрихи, як опційна 240-вольтова розетки в кабіні, безцінна, коли вам потрібно в дорозі зарядити телефон, планшет або акумуляторний інструмент.

Ціни

Спеціальна пропозиція (ВІН лист) завантажити прайс
Прайс-лист на автомобілі 2017 року виробництва (Євро 5)
(що входять до ВІН листа)
завантажити прайси
Прайс-лист на автомобілі 2017 року виробництва (Євро 6)
(що входять до ВІН листа)
завантажити прайси
Брошура завантаження брошуру