АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD S-MAX

S-MAX Легкові АвтоS-MAX ПРЕДСТАВЛЯЄМО FORD S-MAX Семимісний автомобіль зі спортивним характером

Огляд

Інтелектуальні технології та ультрасучасний дизайн, приголомшлива продуктивність і точність керування – всі ці якості вирізняють оновлений S-MAX із ряду подібних.

Окрім цього – висока практичність, економічність і гнучкість налаштувань, що разом із низкою відмінних технологій робить його найпривабливішим
семимісним автомобілем свого класу.

У Вас активне життя? Ви знайшли автомобіль, створений для нього.

 

S-MAX

Інтелектуальна конструкція сидінь для максимальної зручності

Гнучка конструкція із відкидними сидіннями другого та третього рядів дозволяє із затишком розмістити до семи осіб і дає можливість створити численні конфігурації салону для перевезення пасажирів і багажу. Наприклад, сидіння другого та третього рядів можна відкинути натиском кнопки і таким чином звільнити місце для спортивного спорядження чи громіздких будівельних матеріалів.

S-MAXПанорамний дах – відчуття простору та світлаПросто натисніть кнопку і скероване електроприводом жалюзі відсунуться з панорамного даху автомобіля, впускаючи до салону денне світло. Водночас світловідбиваюче скло не дає температурі у салоні підвищуватись і захищає Вас від шкідливих ультрафіолетових променів

Дизайн

ЄКСТЕР’ЄР

S-MAX S-MAX S-MAX S-MAX
S-MAX S-MAX S-MAX

 

 

ІНТЕР’ЄР

S-MAX S-MAX S-MAX S-MAX
S-MAX S-MAX S-MAX  S-MAX

 

КОЛЬОРИ

S-MAX S-MAX
S-MAX
Blazer Blue Deep Impact Blue Frozen White
S-MAX
S-MAX
S-MAX
Guard Magnetic Metalicious
S-MAX
S-MAX
S-MAX
Moondust Silver Panther Black Ruby Red

Безпека та захист

Оснащений цілою низкою засобів безпеки, новий S-MAX створений, щоб забезпечити Вам і Вашим пасажирам найвищий рівень захисту.

S-MAXСистема захисту пішоходівПередаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist із системою виявлення перехожих Pedestrian Detection виявляє попереду на дорозі людей, великі об’єкти, або тих, хто міг би вийти на транспортну частину, і попереджує Вас про їх присутність. Якщо Ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця нова технологія покликана полегшити тяжкість зіткнення або допомогти зовсім його уникнути. Вона функціонує на швидкостях до 50 миль/год (80 км/год).
S-MAXПередні фари, що допомагають бачити за поворотамиДинамічні світлодіодні передні фари Ford із системою автоматичного регулювання потоку світла не тільки вражаючі, вони ще й розумні. Потік світла, який видають світлодіоди, – надзвичайно чіткий і яскравий; розсіюючись, він створює винятково природнє освітлення. Також до комплектації входять ходові вогні денного світла. Традиційні блимальні вогні вказівників повороту змінено на світлодіодні стрічки, які послідовно миготять, щоб покращити видимість для інших водіїв. Окрім цього, система дальнього світла Glare-Free High Beam автоматично підлаштовується, максимально підвищуючи освітлення, засліплюючи при цьому інших водіїв. Варто вказати, що світло цих нових передніх вогнів повторює вигини дороги, що дозволяє краще бачити, огинаючи повороти.
S-MAXДзеркала, які бачать те, чого не бачите ВиОпційна система інформування про присутність транспорту у сліпій зоні видимості (BLIS) допоможе Вам безпечніше змінювати смугу завдяки радарнимдатчикам, що сканують сліпі зони з обох боків Вашого автомобіля. Якщо вони виявляють транспорт, який не бачите Ви, у відповідному дзеркалі заднього виду починає світитися помаранчевий індикатор-попередження. У системі BLIS також застосована цілком нова технологія Cross Traffic Alert.

 

S-MAXВпевненість в умовах ризикуАвтомобіль обладнано системою динамічної стабілізації руху (ESP), до якої у свою чергу входить низка технологій, покликаних тримати Ваш автомобіль під контролем. Сенсори виявляють будь-які несподівані зміни у керуванні, гальмуванні чи поведінці автомобіля, які можуть призвести до втрати контролю, а ESP точно підлаштовує швидкість кожного колеса окремо та стабілізує автомобіль, попереджаючи можливість ковзання та буксування. До ESP також входять системи допомоги при старті вгору Hill Start Assist, екстреного гальмування Emergency Brake Assist та попереднього підвищення тиску в гальмівній системі Electronic Brake Prefill.

Безпека для Ваших дітей
В усі три сидіння другого ряду вмонтована система кріплення дитячих сидінь ISOFIX.

S-MAXДодаткове управління при зрушенні з місця па підйоміСистема допомоги при старті вгору Hill Start Assist тимчасово припиняє ковзання колес вперед або назад у момент, коли Ви рушаєте вгору. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

ТЕХНОЛОГІЯ КЕРУВАННЯ

S-MAXСистема рульового керування з електропідсилювачем (EPAS) автоматично підлаштовується під Вашу швидкість та умови руху.На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль. Тепер EPAS додали ще дві функції: функцію уникання заносів Drift Control, яка враховує силу і швидкість зустрічного вітру та інші дорожні умови; а також функцію контролю «клювання носом» Active Nibble Control, яка допоможе уникати небажаних вібрацій у кермі.
S-MAXБачить усе з іншого бокуКрихітна камера (опційна), розташована під вітровим склом нового S-MAX, передає поліекранне зображення на багатофункціональний дисплей Вашого автомобіля, і Ви можете бачити автомобілі, велосипедистів або пішоходів, які наближаються з іншого боку. Ця опційна нова пропозиція просто безцінна, коли Ви виїжджаєте з вузького паркувального місця або на запруджену дорогу з обмеженим полем зору.
S-MAXПаркування і виїзд без проблемВикористовуючи комбінацію різноманітних технологій, система паралельного паркування Active Park Assist допомагає не тільки обережно припаркуватися, а й відпаркуватися теж завдяки технології Park Out Assist (POA). Функція перпендикулярного паркування Perpendicular Parking (PPA) відслідковує, чи достатньо на стоянці місця для Вашого автомобіля, а потім обережно дає задній хід. Також Ви отримаєте попередження від системи Side Parking Aid (SPA) за наявності перешкод із боків

S-MAXЗадній хід – це просто коли бачиш, що позадуТумби, огорожі, низькі стіни… Камера заднього виду (опційна) вмикається автоматично при перемиканні на передачу заднього ходу та виводить на екран центральної консолі зображення всього, що знаходиться позаду. Також система відображає на екрані рекомендації, як краще припаркуватися у найвужчих місцях.
S-MAXПередова система допомоги руху в рядуA система утримання авто у смузі руху Lane Keeping System (входить до стандартної комплектації моделей Titanium і Titanium Sport) використовує камеру стеження, яка фіксує виїзд за межі ряду. Після чого система попередження про виїзд за межі своєї смуги руху Lane Keeping Alert попередить Вас шляхом вібрації керма та виведення на дисплей попередження. Якщо Ви відреагуєте повільно або не відреагуєте зовсім, функція Lane Keeping Aid полегшить керування, щоб допомогти Вам знову зайняти коректне місце в ряду. Технологія розроблена для застосування на багаторядних дорогах (на зразок магістралей), тому вона деактивується при швидкостях нижче 65 км/г) або може бути деактивована вручну.
S-MAXВідсутність ключа – це відсутність клопотуСистема Ford KeyFree дозволяє блокувати та розблоковувати доступ до Вашого авто без необхідності діставати ключ із кишені або сумки. Ця функція (стандартна у комплектації моделей Titanium і Titanium Sport) позбавить Вас зайвого клопоту, якщо у Вас зайняті руки.

S-MAXАвтоматичні дверцята багажника – без зайвих зусильЯкщо у вас зайняті руки, головне – мати при собі ключі. Новий S-MAX відчує їх наближення, і Вам треба тільки легко торкнутися ногою під заднім бампером, щоб дверцята багажника автоматично відчинилися або зачинилися.
S-MAXІнтелектуальна конструкція сидінь для максимальної зручностіГнучка конструкція із відкидними сидіннями другого та третього рядів дозволяє із затишком розмістити до семи осіб і дає можливість створити численні конфігурації салону для перевезення пасажирів і багажу. Наприклад, сидіння другого та третього рядів можна відкинути натиском кнопки і таким чином звільнити місце для спортивного спорядження чи громіздких будівельних матеріалів

Характеристики

Дні, коли доводилося обирати між продуктивністю й економічністю, давно позаду. Тепер Ви можете насолоджуватися їх поєднанням разом із оновленим S-MAX, який пропонує досконалий дизайн, якісну збірку та інноваційні технології, як, наприклад, система Auto Start-Stop.

S-MAXEcoBoost: жодних компромісів між потужністю й ефективністюЩоб вивести продуктивність та економічність на новий рівень, у двох версіях бензинового двигуна EcoBoost використана комбінація безпосереднього вприскування пального та турбонагнітача. І новий 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost продовжує революційну лінійку: приємно менший від 1,6-літрового, двигун демонструє чудові показники економічності та викидів із потужністю 160 к. с. А ще потужніший 2,0-літровий EcoBoost видає 240 к. с.
S-MAXЛінійка дизельних двигунівВіддаєте перевагу дизельним двигунам? Новий удосконалений 2,0-літровий TDCi пропонується у чотирьох версіях: на 120 к. с., 150 к. с., 180 к. с. і на 210 к. с. із подвійним турбонагнітачем. При створенні кожного двигуна використовувалися найпередовіші технології для покращення показників потужності, крутного моменту, економічності та зменшення викидів. У результаті маємо вдосконалений дизайн і скорочення викидів CO 2 та споживання пального
S-MAXВи владні обиратиСеред комплектацій нового S-MAX можна обрати три варіанти трансмісії: 6-ступінчаста з механічною коробкою передач, із високим крутним моментом і плавною та точною зміною передач; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач, із високим крутним моментом і точно налаштованим перемиканням, що продукує максимальну потужність та економічність; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач Ford PowerShift та з повним приводом.
S-MAXАвтоматична коробка передач Ford PowerShift: Швидкість та економічністьЦя передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку ручної коробки передач, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не витрачаєте сили на перемикання. Блискавично швидка трансмісія PowerShift: перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального і зниження рівня викидів CO2, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.
S-MAXУдосконалена підвіска – точне керування, плавний рухЗавдяки комбінації удосконаленої багатоважільної задньої підвіски та передньої підвіски МакФерсона, колеса реагують ще злагодженіше, що сприятливо впливає на точність керування і якість руху.
S-MAXЗаощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-StopПри зупинці на світлофорі або у пробках, ця технологія може автоматично вимкнути двигун (однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC). Коли Ви готові рухатись далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ – і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-стопу Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

Ціни

Спеціальна пропозиція завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру