АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD TRANSIT 2T

FORD Transit 2 T Найбільший фургон у лінійці комерційних авто Ford

Огляд Транзит 2 Т

Оновлений Ford Transit – це найбільший фургон у лінійці. Завдяки широкому вибору колісних баз, типів кузова, висоти даху, двигунів тощо ця модель пропонує великий асортимент опцій, що дозволяють точно визначити технічні характеристики вашого автомобіля. Іншими словами, скажіть, яким бізнесом ви займаєтеся, наведіть ваші вимоги – і ви знайдете версію моделі Transit, створену спеціально для виконання даної роботи.

 

 

У довгий список сучасних технологій входить система Ford SYNC з функцією невідкладної допомоги, адаптивний круїз-контроль і система допомоги під час виконання поворотів. Вони всі створені для полегшення життя, і багато з цих систем працюють автоматично, дозволяючи вам сконцентруватися на важливіших речах.

 

 

Інші технології, такі як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, роблять потужні нові двигуни моделі Transit ще більш паливно економічними.

Що стосується простору для вантажів – який об’єм вам потрібен? Оновлений Transit має великий максимальний вантажний простір до 15 м3, і він достатньо багатофункціональний для розміщення предметів довжиною до 4,2 м (зі встановленою стандартною перегородкою). Передбачено також опорну плиту для напівпричепа до 3,5 т. І щоб ви не перевозили, надзвичайно надійні замки та складні системи сигналізації захистять і вас, і ваш автомобіль.

 

Дізнайтеся більше про оновлений автомобіль Transit і відкрийте для себе його: дизайн, особливості водіння, економічну рентабельність і витрати, технічні характеристики та ефективність, засоби безпеки та захисту, типи кузова та місткість, а також моделі.

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд фургона, спроектований із застосуванням принципів кінетичного дизайну компанії Ford, поєднує сучасний стиль та практичну мету. Наприклад, фургон демонструє поліпшену аеродинаміку, що сприяє паливній економічності, у той час як високотехнологічне освітлення забезпечує кращу видимість. Крім того, компоненти частин були спроектовані так, щоб забезпечити легке обслуговування та заміну, зменшуючи при цьому експлуатаційні витрати.

Зсувні двері

 

Зручність завантаження

 

Чудова вантажопідйомність

 

Стильний дизайн

 

Паливна економічність

 

Модифікації кузову

 

Зручність керування

 

Іноваційні системи

 

 

Потужні двигуни

 

 

Безпека

 

 

Яскравий екстер’єр

 

 

Мінібус

 

Типи кузова та місткість

Один фургон – безліч варіацій

Один, два чи більше пасажирів. Середня, довга, довга розширена та наддовга розширена колісна база. Високий, середній або низький дах. Оберіть оновлений Transit – і ви зможете створити фургон, що побудований майже спеціально для вашого бізнесу.

Кузов Van

Колісна база: L2 (середня), L3 (довга), L4 (довга з подовженим заднім звісом)

Висота даху: H2 (середній дах) і H3 (високий дах)

Повна маса автомобіля: 2 900-4 700 кг

Сидінь: 2-3

 

Кузов Kombi

Колісна база: L2 (середня), L3 (довга), L4 (довга з подовженим заднім звісом)
Висота даху: H2 (середній дах) і H3 (високий дах)
Повна маса автомобіля: 3 100-4 300 кг
Сидінь: 2-9
*Модель з’явиться невдовзі

 

Кузов Chassis Cab

Колісна база: L1 (коротка), L2 (середня), L3 (довга), L4 (довга з подовженим заднім звісом), L5* (подовжена)

Висота даху: H1 (низький дах)

Сидінь: 2-3

*Модель L5 з’явиться невдовзі

Технічні характеристики нового Transit

Лінійка нових 2,2-літрових дизельних двигунів TDCi з 6-ст. трансмісією забезпечує потужність і крутний момент високого рівня у поєднанні з виключною паливною ефективністю. Маючи такі технології, як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, регулювання прискорення та система автоматичної зупинки та запуску двигуна, Transit створений для економії палива, зменшення експлуатаційних витрат і максимального повернення вашої цінної інвестиції

Потужність

Найновіші потужні та паливно економічні дизельні двигуни

Transit приводиться в рух лінійкою з трьох удосконалених 2,2-літрових двигунів TDCi. Завдяки 6-ст. трансмісії з переднім приводом ці нові агрегати надають 100, 125 або 155 кінських сил з крутним моментом до 385 Нм для максимальної тягової потужності та меншої кількості переключень передач. Винахідливі технічні рішення стали основою для виключної паливної економічності, невеликих обсягів викидів і швидкого та ефективного розігріву навіть у найхолодніших умовах. А ефективність фургону можна надалі підвищувати завдяки технологіям економічності ECOnetic від компанії Ford.

 

Економія

Ефективніший спосіб зарядки акумулятора

На відміну від звичайних систем функція інтелектуальної рекуперативної підзарядки поповнює заряд акумулятора тільки тоді, коли потрібно, і вона по мірі можливості уникає цього, коли ви тиснете на педаль акселератора. Технологія допомагає зекономити ще більше палива та додатково зменшує обсяги викидів.

 

 

Використовуйте менше палива з системою автоматичної зупинки та запуску двигуна

Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або працює вхолосту у заторі, ця технологія, що встановлюється у розширених комплектаціях, здатна автоматично глушити двигун, продовжуючи при цьому постачати електричну енергію у такі важливі пристрої, як система вентиляції, радіоприймач і Ford SYNC. Коли ви готові рухатися далі, просто натисніть педаль зчеплення та, як зазвичай, включіть першу передачу, і двигун запуститься знов. Система автоматичної зупинки та запуску особливо ефективна на вулицях міст, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

Інтелектуальна інформаційна система, що зробить вашу поїздку ефективнішою

Інноваційна система екологічного режиму руху від компанії Ford постійно оцінює вплив вашої манери водіння на споживання палива. Вона аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування та рівень прогнозування майбутніх подій, а також кількість коротких і довгих поїздок, що ви здійснюєте. Після цього інтелектуальне програмне забезпечення дасть вам поради щодо шляхів покращення паливної економічності.

 

Підвищена паливна економічність, зменшення викидів

Оберіть альтернативну модель ECOnetic – і ви отримаєте 7% підвищення передатного відношення, що означає розширення діапазону використання кожної передачі. Крім того, ви скористаєтеся такими перевагами, як покращена паливна економічність і зменшення обсягів викидів, що становитимуть лише 169 г СО 2/км.

 

 

Регулювання прискорення зробить водіння економнішим

Ця інноваційна система контролює коефіцієнт прискорення вашого фургона, ураховуючи, пустий він або частково завантажений. У результаті ви можете очікувати зменшення споживання палива до 15% у залежності від вашої манери водіння. Крім того, технологія допоможе зменшити зношування двигуна, гальм і шин, а також інших компонентів.

 

 

Індикатор перемикання передач для ще більшої економічності

Світлодіод на панелі приладів підкаже вам кращий момент для перемикання передачі, що забезпечить максимальну паливну ефективність. Цей простий, але дієвий метод зробить кожну вашу поїздку економнішою

 

 

 

Керування

Кожен поворот стає легкою задачею

Діаметр повороту фургона L2 Transit Van становить лише 11,9 метра (11,4 м у версії L1 Chassis Cab). І навіть довші моделі надзвичайно маневрені, їх легко повертати, і цьому особливо сприяє удосконалений підсилювач керма.

 

 

Продуктивність та експлуатаційні витрати

Оновлений Transit заслужив свою високу репутацію за місткість і багатофункціональність. За будь-якої колісної бази, висоти даху або типу кабіни ви гарантовано отримаєте просторий вантажний відсік і велику довжину завантаження. Планування багажнику здійснено спеціально для максимізації доступного простору. У результаті в усій лінійці автомобілів достатньо місця для чотирьох європалет, а у моделі L4 (Jumbo) – для п’яти. Бокові та задні двері спроектовані для полегшеного завантаження та розвантаження вашого автомобіля. І у той час як ефективність вашого фургону допоможе заробити більше грошей в рамках вашого бізнесу, низькі експлуатаційні витрати сприятимуть їх економії.

Організація завантаження

Більше місця для довгих вантажів

 

У ваш фургон з легкістю увійдуть вантажі, які у випадку з іншими комерційними автомобілями доведеться перевозити на встановленому на даху багажнику. Насправді усі оновлені автомобілі Transit демонструють підвищену довжину завантаження, а тому в залежності від моделі ви можете обрати можливість розміщення на підлозі предметів довжиною до 3,04 м, 3,49 м і 4,21 м при встановленій повнорозмірній сталевій перегородці.

Полегшений доступ до фургону

У задній бампер вбудована широка сходинка з покриттям, що забезпечує надійний контакт, і вона полегшує доступ до вантажного простору та додає зручності під час завантаження вручну.

 

 

Точки для кріплення, що допоможуть зберегти ваш вантаж

Точки для кріплення, розташовані на бокових стінах, допоможуть підтримати порядок на підлозі вантажного відсіку, і вони відповідають обом стандартам DIN та ISO. Крім того, у базовій комплектації встановлюється повнорозмірна сталева перегородка.

 

 

Краще освітлення вантажного відсіку для безпечнішого та полегшеного завантаження

 

Нові лампи у вантажному відсіку вдвічі яскравіші, ніж попередні моделі, і вони встановлюються у базовій комплектації. Крім того, у разі необхідності ви можете вибрати варіант над’яскравих світлодіодів. У автомобілі такого розміру це розумне та надзвичайно практичне рішення.

 

Витривалі бокові двері з плавним рухом

З таким великим вантажним простором життєво необхідно мати бокові двері, а у зв’язку з надзвичайно частим використанням увесь механізм побудований так, щоб забезпечити максимальну легкість в експлуатації та довговічність. Ручка для відкриття подвійної дії сприяє плавному руху в обох напрямках, а спеціальний стопор фіксує двері у відкритому положенні. Якщо вони неправильно закриті або заблоковані, лунає попереджувальний сигнал.

 

Задні двері, що широко відкриваються

Витривалі задні двері обладнуються ущільнювачем по всьому периметру, що допомагає зменшити шум, забезпечує більш надійне закриття та попереджає потрапляння вологи у вантажний відсік. У залежності від моделі можуть встановлюватися додаткові петлі з відкриттям убік від автомобіля та фіксацією під кутом 90 градусів, а контрольні важелі, що не використовуються, складатимуться у двері. Наклейки на внутрішніх краях дверей, що відбивають світло, забезпечують належне та помітне попередження для інших учасників дорожнього руху, коли двері відкриті під кутом 90 градусів.

 

Експлуатаційні витрати

Довгі міжсервісні інтервали

Усі частини та компоненти оновленого Transit спроектовані для максимальної довговічності, і вони працюють довше, не потребуючи обслуговування. Саме тому міжсервісні інтервали встановлені з періодичністю у 25 000 км або 1 рік.

 

 

Довга гарантія від наскрізної корозії для додаткової упевненості

Для доведення якості конструкції фургону оновлений Transit у базовій комплектації супроводжується 12-річною гарантією від наскрізної корозії.

 

Ціни

Спеціальна пропозиція (ВІН лист) завантажити прайс
Прайс-лист на версію Kombi 2017 року виробництва
(що входять до ВІН листа)
завантажити прайс
Прайс-лист на вантажну версію 2018 року виробництва завантажити прайс
Прайс-лист на вантажно-пасажирську версію 2018 року виробництва завантажити прайс
Прайс-лист на версію Minibus 2018 року виробництва (до Липня виробництво) завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру