АВТОВІНН
ПРЕДСТАВЛЯЄМО

FORD TRANSIT CONNECT

ПРЕДСТАВЛЯЄМО FORD TRANSIT CONNECT 24 найвимогливіших професійних суддів світу визнали автомобіль “Міжнародним фургоном 2014 року”

Огляд Transit Connect

Кожен автомобіль Transit будується для певної задачі, та новий Transit Connect – не виключення. Цей факт визнало журі з 24 найвимогливіших професійних суддів світу, які назвали автомобіль Міжнародним фургоном 2014 року.

Цей витривалий, практичний та надійний фургон пропонує значний вантажний простір – 2,9 м3 у L1 (версії з короткою колісною базою) та 3,6 м3 у L2 (версії з довгою колісною базою), а вантажопідйомність складає до 1 000 кг.

Крім того, оригінальна перегородка з можливістю наскрізного завантаження дозволяє безпечно розміщувати у фургоні труби, драбини та інші вантажі довжиною до 3,0 м у L1 та 3,4 м у L2.
Ряд удосконалених бензинових і дизельних двигунів у поєднанні з 5- або 6-ступінчатою механічною трансмісією забезпечують потужність і крутний момент високого рівня, а також виключну паливну економічність – від 3,36 л / 100 км з викидами СО 2 в обсязі лише 105 г/км.

 

Удосконалені технології допоможуть вам залишатися на зв’язку, розважать вас і забезпечать захист і безпеку. До їх числа входить система активної зупинки у місті, яка на малій швидкості відчуває наближення зіткнення й автоматично застосовує гальма.

Дізнайтеся більше про оновлений Transit Connect і відкрийте для себе його: дизайн, особливості водіння, економічну рентабельність і витрати, технічні характеристики та ефективність, засоби безпеки та захисту, а також комплектації.

Дизайн Transit Connect

Фургон, яким ви можете пишатися

Комерційний автомобіль має бути практичним і функціональним. Але він не повинен зовні нагадувати контейнер на колесах. А тому оновлений Transit Connect спроектований так, щоб добре виглядати та створювати приємне відчуття як у кабіні, так і поза нею. Завдяки виразному та сучасному виконанню, що створює вражаючий та професійний образ, це саме той фургон, який ви можете з гордістю припарковувати біля дома після кожного.

ДИЗАЙН

 

Сучасний дизайн
Місткий салон
Найкраща вантажопідйомність
Стильний екстер’єр
Комфортний салон
Функціональність
Економічність
Яскраві кольори
Title
Міжнародний фургон року 2014
Вибір кузовів
Зручний для бізнесу

Кольори

Blazer Blue
Deep Impact Blue
Frozen White
Tectonic Silver
Panther Black
Race Red
Magnetic

Функціональність Transit Connect

Практичний, витривалий і невибагливий в обслуговуванні

Новий Transit Connect пропонує багатофункціональний вантажний відсік об’ємом до 3,6 м3 (4,4 м3 при використанні універсального вантажного простору у передній частині автомобіля) та чисту вантажопідйомність у цілих 1 000 кг. Оригінальні та корисні технічні рішення допомагають зберегти від негараздів робочої діяльності як ваш вантаж, так і сам автомобіль. І зважаючи на те, що фургон спроектований відповідно до жорстких стандартів для комерційних автомобілів, його конструкція передбачає не тільки тривале використання, а й мінімізацію експлуатаційних витрат. Багато технічних рис і технологій можна побачити у обох версіях L1 (з короткою колісною базою) та L2 (з довгою колісною базою).

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Організація завантаження

Продуктивний фургон – це автомобіль, що приносить дохід. Так, новий Transit Connect побудований для доведення до максимуму доступного вантажного простору та довжини завантаження (до 2,15 м з перегородкою у моделі L2). Інноваційна перегородка з можливістю наскрізного завантаження також дає вам можливість складати у фургоні предмети довжиною до 3,0 м у моделі L1 і 3,4 м у моделі L2. Крім того, конструкція передбачає максимально безпечну та спрощену процедуру завантаження та розвантаження.

 

Простір для довгих предметів завдяки перегородці з можливістю наскрізного завантаження

Оригінальна перегородка з можливістю наскрізного завантаження, що встановлюється у всіх фургонах з подвійним переднім пасажирським сидінням, надає вам можливість перевозити предмети довжиною до 3 м у фургоні з короткою колісною базою (L1) та до 3,4 м у моделі з довгою колісною базою (L2). У нижній частині перегородки є відкидний люк, через який можна вводити довгі предмети та складати їх у вантажному просторі під переднім пасажирським сидінням. За перегородкою достатньо місця для двох європалет (у моделі L1) або листового матеріалу 2,4 х 1,2 м (у моделі L2).

 

Наразі у кабіні можна розміщувати до трьох осіб

Наразі оновлений Transit Connect обладнується подвійним переднім пасажирським сидінням, що надає вам можливість розміщувати у фургоні до трьох осіб. Крім того, центральне сидіння можна складати донизу, створюючи зручну плоску поверхню для ноутбука або оформлення паперів. Крім того, його можна прибрати та створити корисний простір для вантажу.

 

 

Точки для кріплення, що допоможуть зберегти ваш вантаж

Точки для кріплення, розташовані на бокових стінах, допоможуть підтримати порядок на підлозі вантажного відсіку, і вони відповідають обом стандартам DIN та ISO. Є також кріплення на боковому борті кузова, розташовані на висоті плечей та талії, і кожне з них розраховане на вагу 30 кг.

 

 

Краще освітлення вантажного відсіку для безпечнішого та простішого завантаження

Нові лампи у вантажному відсіку вдвічі яскравіші, ніж попередні моделі, і вони встановлюються у базовій комплектації. Крім того, у разі необхідності ви можете вибрати варіант над’яскравих світлодіодів.

 

 

Захисне покриття у кабіні та вантажному відсіку з можливістю легкого очищення

Гумове покриття для підлоги допомагає підтримувати чистоту у кабіні, а надміцний піддону у багажнику здатний захистити підлогу вантажного відсіку. Оздоблення на стінах відділення для вантажу дозволить зберегти ваш фургон від ударів і подряпин, що з’являються під час повсякденної робочої діяльності.

Типи кузова та місткість

Що ви бажаєте отримати від вашого фургона?

Завдяки трьом типам кузова (Van, Double-Cab-in-Van і Kombi), сидінням для двох-семи пасажирів, двом варіантам колісної бази (L1 і L2) та варіантам вантажопідйомності від 625 кг до 1 000 кг ви обов’язково знайдете ту саму модель нового Transit Connect, що ідеально підходить для ваших потреб. Крім того, у кожному типі кузова можна побачити безліч варіантів оздоблення салону, а також багато додаткового обладнання, що дозволяє персоналізувати ваш автомобіль. Ще більш особливі технічні характеристики може запропонувати наша група розробки спеціальних автомобілів, і до їх числа увійдуть усі можливі варіації від унікальних кольорів кузова і до спеціалізованих внутрішніх завантажувальних систем. Додаткову інформацію можна отримати у вашого дилера.

Кузов Van

Просторий, добре спроектований, з широкими функціональними можливостями – вантажний відсік обладнується перегородкою на всю ширину та висоту (з віконцем або без нього), а в кабіні розташовано на вибір два або три сидіння. Розсувні бокові та симетричні задні вантажні двері встановлюються у базовій комплектації. Крім того, ви можете замовити задні підйомні двері з віконцем, змивачем, склоочисником та підігрівачем скла

Кузов Kombi

Оновлений Transit Connect Kombi обладнується системою багатофункціональних задніх сидінь. У п’яти- та семимісних конфігураціях версії L2 ця система пропонує високу пристосовність, створюючи додаткові можливості для розташування вантажу або пасажирів і максимізуючи простір і варіанти його використання.

У п’ятимісній версії сидіння у другому ряді розділені у співвідношення 60/40, їх спинки розкладаються у плоску поверхню, і усе сидіння можна скласти вперед, що дозволяє максимально використовувати вантажний простір.

У семимісній версії сидіння у другому ряді розкладаються у плоску поверхню, здвигаються вперед і складаються у підлогу. У поєднанні з третім рядом сидінь, розділених у співвідношенні 50/50, що також розкладаються у плоску поверхню, ви можете швидко та легко створити великий і плоский вантажний простір. Сидіння у третьому ряді можна налаштовувати у поздовжньо-поперечному напрямку та нахиляти.

Знімна сітчаста перегородка, що відповідає стандартам ISO/DIN, відділяє вантаж від пасажирів.

Технічні особливості Transit Connect

Потужний, ефективний та прийомистий, як легковий автомобіль

Оновлений Transit Connect з дизельним або бензиновим двигуном, включаючи принципово новий 1,0-літровий EcoBoost, забезпечує найкращу у своєму класі паливну економічність* і безліч варіантів силових агрегатів, що задовольнять ваші специфічні ділові потреби та особистісні вподобання. Удосконалені технології пропонують виключну паливну економічність і безкомпромісні технічні характеристики, навіть коли ваш фургон повністю завантажений.

Завдяки технічно досконалому дизайну шасі та підвіски, а також передньому приводу та підсилювачу рульового управління ви почуватиметеся за кермом скоріше легкового автомобіля, ніж фургона.

ПОТУЖНІСТЬ

Отримайте максимум від вашого бензинового двигуна

Новий 1,0-літровий 3-циліндровий бензиновий двигун EcoBoost у комплексі з 6-ст.механічною трансмісією забезпечує потужність 100 к.с. і крутний момент 170 Нм. У поєднанні з іншими технологіями паливної економічності, такими як система автоматичної зупинки та запуску двигуна, цей титулований агрегат забезпечить для вас таку ж потужність, якої можна очікувати від звичайного 1,6-літрового двигуна, але при цьому він досягає приблизно 24% поліпшення паливної економічності та на 25% зменшує викиди СО 2, обсяг яких складає лише 129 г/км.

Потужні та паливно-економічні дизельні двигуни

Якщо ви віддаєте перевагу дизельному паливу, то ви можете обрати з трьох версій 1,6-літрових дизельних двигунів Duratorq TDCi: 75к.с. з крутним моментом 220 Нм і 5-ст. механічною трансмісією, 95 к.с. з крутним моментом 230 Нм і 5-ст. механічною коробкою передач або 115 к.с. з крутним моментом 270 Нм і 6-ст. механічною трансмісією. Двигуни 75 к.с. і 95 к.с. обладнуються додатковими пристроями для економії палива, до яких входять: система автоматичної зупинки та запуску двигуна, система активних заслінок решітки радіатора, функція управління акумуляторними батареями та інтелектуальна система рекуперативної підзарядки. Є також надзвичайно ефективна версія ECOnetic – спеціально налаштована та зконфігурована версія агрегату 95 к.с., що в базовій комплектації має пристрої для економії палива та регульований обмежувач швидкості, що переключається при 100 км/г (нерегульований обмежувач швидкості доступний у розширених комплектаціях).

ЕКОНОМІЯ

Використовуйте менше палива з системою автоматичної зупинки та запуску двигуна (AutoStartStop)

Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або працює вхолосту у заторі, ця технологія, що встановлюється у розширених комплектаціях, здатна автоматично глушити двигун, продовжуючи при цьому постачати електричну енергію у такі важливі пристрої, як система вентиляції, радіоприймач і Ford SYNC. Коли ви готові рухатися далі, просто натисніть на педаль зчеплення та, як зазвичай, включіть першу передачу, і двигун запуститься знов. Система автоматичної зупинки та запуску особливо ефективна на вулицях міст, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

Інтелектуальна інформаційна система, що зробить вашу поїздку ефективнішою (Ford Eco Mode)

Інноваційна система екологічного режиму руху від компанії Ford постійно оцінює вплив вашої манери водіння на споживання палива. Вона аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування та рівень прогнозування майбутніх подій, а також кількість коротких і довгих поїздок, що ви здійснюєте. Після цього інтелектуальне програмне забезпечення дасть вам поради щодо шляхів покращення паливної економічності.

Краща аеродинаміка для підвищення економії

Під час повільного руху система активних заслінок решітки радіатора залишає вентиляційні отвори відкритими для охолодження двигуна. Коли ви прискорюєтеся, вони можуть автоматично закритися, покращуючи аеродинаміку та сприяючи економії палива.

*Найкраща економія палива у класі за станом на грудень 2013 року

 

ТЕХНОЛОГІЇ ВОДІННЯ

Ford SYNC. Удосконалена технологія з безконтактним управлінням

Система Ford SYNC дозволяє контролювати музичні функції, приймати та здійснювати дзвінки на вашому телефоні, використовуючи прості та прямі голосові команди. Наприклад, якщо у списку контактів вашого телефону є номер з назвою «додому», вам лише треба сказати: «Подзвонити додому», і система автоматично набере номер. Також за допомогою голосових команд ви можете програвати музичні файли з пристроїв USB або MP3/iPod® та отримувати потокову музику з телефону, сумісного з технологією Bluetooth®. Система навіть здатна вголос читати вхідні текстові повідомлення.

*Словесний знак і логотипи Bluetooth® погоджені та знаходяться у володінні Bluetooth SIG, Inc., і Ford Motor Company Limited та асоційовані компанії мають ліцензію на будь-яке використання цих марок. Інші торгові марки та торгові знаки належать відповідним власникам.

Датчики, що полегшують процес паркування

Датчики відстані для паркування допомагають вам оцінити відстань між автомобілем і перешкодами, що знаходяться як попереду, так и позаду. Після виявлення предмета вони активують звуковий попереджувальний сигнал, що по мірі наближення стає гучнішим

 

Полегшений рух заднім ходом

Дорожні стовпчики, смітники, невисокі стінки… Камера заднього виду показує все, що знаходиться позаду, на вбудованому у центральній консолі екрані й активується автоматично, коли ви обираєте задню передачу. Крім того, система виводить на екран віртуальні поради, що допомагають під час паркування на найвужчих місцях.

 

Лампи, що вмикаються, коли ви повертаєте, забезпечуючи належну видимість у нічний час

Якщо ви вмикаєте сигнал повороту та виконуєте маневр або заїжджаєте у вузьке місце парковки, протитуманна фара (на стороні повороту) автоматично освітлює сторону дороги, щоб надати вам поліпшену видимість під час повороту.

 

Менше виснажливих поїздок, більше вигідних подорожей

Круїз-контроль з пристроєм обмеження швидкості та можливістю налаштування допомагає підтримувати швидкість руху вашого фургону в заздалегідь обраних межах. Він також сприяє економії палива, та система зводить до мінімуму вірогідність перевищення швидкісного режиму. Звичайно, круїз-контроль дозволяє вам встановити обмеження швидкості та потім підтримує її, полегшуючи для вас керування автомобілем протягом довгих подорожей по автомагістралях.

 

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Чисте звучання

Найсучасніша система з цифровим радіоприймачем і програвачем CD, що встановлюється у розширених комплектаціях.

 

 

Ваше сидіння завжди тепле

Як би не було холодно на вулиці, ви можете швидко зігрітися у салоні завдяки підігріву сидіння водія.

 

 

Фари, що вмикаються автоматично у разі необхідності

Новий Transit Connect має датчики, що виявляють поступове зменшення інтенсивності світла на заході сонця або фіксують раптову зміну умов освітлення, наприклад, коли ви в’їжджаєте у тунель. Вони активують систему автоматичного вмикання фар, що водночас полегшує водіння та робить його безпечнішим. Автоматичні фари встановлюються у розширених комплектаціях разом зі склоочисниками з датчиком дощу (див. нижче).

Склоочисники, що автоматично налаштовуються під дощ

Склоочисники з датчиком дощу активуються у той момент, коли виявляють краплі вологи на лобовому склі, після чого вони налаштовують свою швидкість руху. Ви можете навіть обрати один з шести рівнів чутливості, що визначають, скільки має накопичитись вологи до того, як склоочисники її приберуть. Датчики дощу встановлюються у розширених комплектаціях разом з автоматичними фарами.

Рульова колонка, що налаштовується саме для вас

Щоб допомогти вам знайти ідеальне, найзручніше положення для водіння, рульову колонку можна легко налаштовувати як за нахилом, так и за вильотом.

 

Ваш фургон – ваш офіс

Завдяки пристрою для інтеграції мобільних телефонів, яким обладнуються всі нові автомобілі Transit Connect, ще ніколи не було так легко вести бізнес з будь-якого місця, де ви знаходитесь. Так, у салоні автомобіля пропонується на вибір три різних типа центральної консолі, і всі вони спроектовані так, щоб допомогти вам тримати необхідні речі під рукою. В залежності від обраної вами моделі та конфігурації розташування сидінь ви можете визначитись щодо як відкритих, так і закритих консолей (у закритих є підлокітник), однієї або двох розеток на 12В, виходів для підключення лінійного зовнішнього сигналу та USB пристроїв, а також тримачів для чашок, місця для ноутбука або файлів А4 та лотка для зберігання речей під сидінням.

Встановлюйте ідеальну температуру для себе і вашого пасажира

Завдяки двозонній електронній автоматичній системі регулювання температури ви можете обирати температурні межі, яким ви та ваш пасажир віддаєте перевагу, і система підтримувати їх, застосовуючи удосконалене кондиціювання повітря.

 

 

 

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Швидко очищайте лобове скло за допомогою Quickclear

Ця інтелектуальна функція створена для того, щоб дати вам можливість швидко вирушити у дорогу морозним ранком. Лише доторкніться до кнопки, і система за секунди усуне обледеніння або розтопить скло, навіть якщо за бортом температура нижче нуля.

 

Система зручної заправки Ford, що захищає автомобіль від необережного поводження

Практично неможливо залити у ваш фургон невідповідне паливо, адже неправильний заправний пістолет просто не підійде. А зважаючи на те, що система зручної заправки Ford не має кришки, вам більше ніколи не доведеться бруднити руки на заправці.

 

Відкривайте та закривайте вікна єдиним торканням

Натисненням кнопки ви можете повністю відкрити або закрити вікна на стороні і водія, і пасажира чи налаштувати їх рух незалежно, допускаючи у салон саме такий потік повітря, який ви бажаєте.

 

Бокові дзеркала заднього виду, що самостійно складаються, уникаючи пошкоджень

Бокові дзеркала заднього виду легко пошкодити під час руху у невеликому місці парковки або залишивши автомобіль на вузькій вулиці. Складані дзеркала з приводом, що встановлюються у розширених комплектаціях, допоможуть уникнути цього, закриваючись усередину після натиснення кнопки. А завдяки підігріву дзеркал ви зможете швидше та безпечніше почати поїздку морозним ранком.

 

Полка, що допоможе зберегти порядок у машині

Полка для зберігання речей над водієм і пасажиром ефективно використовує той простір, який в іншому випадку залишається незайнятим, а тому ви можете зберегти порядок у вашій кабіні, залишаючи при цьому речі в межах легкої досяжності.

 

 

Ціни

Якщо Вас зацікавив Transit Connect зверніться до найближчого офіційного дилера Ford для отримання найвигіднішої пропозиції.

Прайс-лист на автомобілі 2018 року виробництва завантажити прайс
Брошура завантажити брошуру