Сучасний зовнішній вигляд і непересічний рівень комфорту

Довговічність і практичність зійшлися разом у майстерно виготовленій кабіні Transit Custom. Продумана конструкція салону передбачає чимало можливостей для зберіганняречей. А комплекс «розумних» технологій у вашому розпорядженні, як-от інформаційно-розважальна система Ford SYNC 3, перетворить кабіну на зручний мобільний офіс.
*Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями .

3_V362_41704_R_43022-MDP.jpg

SYNC 3. Зв'язок у режимі hands-free без зайвих зусиль

Ford SYNC 3 — інноваційна інформаційно-розважальна система з необмеженими можливостями зв'язку, що дає вам змогу керувати своїм телефоном, аудіосистемою та системою навігації. Оберіть функцію голосового управління або 8-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з підтримкою жестів зведення пальців та прокручування для інтуїтивної навігації. Функція Live Traffic дасть змогу уникнути заторів. А щоби викликати перелік місцевих ресторанів, достатньо сказати «Хочу їсти».

4_V362_37795_R_42319-MDP.jpg

Конструкція сидінь, що забезпечує максимальну зручність під час керування

Передні сидіння нової конструкції мають покращену геометрію, текстильне покриття з потовщеної нитки, а також вирізняються більш витонченим і водночас надійнішим оздобленням. Усе це забезпечує кращу підтримку для спини та попереку, підвищений рівень комфорту та більшу насолоду під час поїздок. У комплектації Transit Custom Комбі доступна конфігурація складаних сидінь другого та третього ряду 2+1, у комплектації Transit Custom Комбі-фургон — конфігурація складаних сидінь другого ряду 2+1, а в комплектації Transit Custom DCiV — конфігурація з потрійним суцільним сидінням другого ряду.

4_V363_32074_R_42263-MDP.jpg

Офіс на колесах

Регульоване подвійне сидіння переднього пасажира оснащено ящиком для зберігання предметів зі зручним доступом, що вміщує ноутбук, папери та інше офісне приладдя. У комплектаціях Trend, Limited та Sport центральні сидіння мають складаний столик, розміщений у верхній частині спинки. Розмір столика — 345 мм x 240 мм, отже на ньому можна розмістити ноутбук або планшет. Складаний столик оснащено двома тримачами для чашок, нішею для ручок і еластичним ремінцем для кріплення.

3_V362_M_R_41721-MDP.jpg

Варіанти зберігання речей

У Transit Custom представлено чимало зручних місць для зберігання речей. Наприклад, на панелі приладів є зручний речовий відсік. Приховане відділення для рукавичок, що запирається на замок, вміщує папки формату A4 і, залежно від обраної вами версії, може мати додаткове підсвічування. Під сидіннями є зручні відділення для зберігання цінних речей. Нарешті, між сидіннями водія та переднього пасажира розміщено висувний тримач для чашок (лише у версії з механічною коробкою передач). Навіть у дверях автомобіля передбачено можливість зберігання предметів — у великих кишенях, що вміщують планшет формату A4 та 2-літрову пляшку.

3_V362_M_R_42161-MDP.jpg

Зручне регулювання температури в кабіні

У Transit Custom представлено кнопки керування систем обігріву та кондиціонування повітря, які розміщено поруч із сидіннями водія та переднього пасажира. Регулятор температури справа має налаштування максимальної та мінімальної температури, а регулятор зліва контролює оберти вентилятора, якщо значення температури перевищує максимально задане. Залежно від характеристик автомобіля, кнопки між регуляторами призначено для регулювання напрямку повітряного потоку (вітрове скло, бічна поверхня, ніша для ніг), підігріву сидінь, вітрового скла, заднього вікна, дзеркал, а також керування системою кондиціонування повітря.

4_V362_M_G_42033-MDP.jpg

Оперативне очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дає змогу оперативно почати рух морозними ранками. Просто натисніть кнопку — і надтонкі волокна, розігріті до високої температури, розтоплять лід, усунуть імлу чи затуманеність із лобового скла, а також допоможуть розморозити склоочисники.