АВТОВІНН

Mustang перетворили на годинник – Ford

 

Легендарний Ford Mustang перетворили на годинник

  • Компанія REC Watches займається виготовленням унікальних наручних годинників із деталей Ford Mustang.
  • Для створення годинника використовуються як деталі відправлених на брухт спорткарів, так і запчастини з особистого автомобіля замовника.
  • Одним із перших клієнтів REC Watches став чемпіон світу з дрифту Вон-Гіттін молодший, який тепер носить на руці частку свого Ford Mustang RTR, на якому він перемагав у змаганнях.
ЛОНДОН, Велика Британія, 12 грудня 2017 р.– Компанія Ford знайшла ідеальний новорічний подарунок для справжніх шанувальників автомобілів: годинники ручної роботи, зібрані з деталей, які в минулому житті були частиною легендарних спорткарів Ford Mustang. Ідея перетворити старі Ford Mustang на годинники народилася у данців Крістіана Міга (Christian Mygh) і Джонатана Камструпа (Jonathan Kamstrup). Тепер вони разом прочісують автозвалища по всьому світу в пошуках автомобілів, із яких можна зробити унікальний годинник вартістю від $1 495. Для справжніх фанатів Ford Mustang заснована Мігом і Камструпом компанія REC Watches готова виготовити навіть абсолютно новий годинник повністю із запчастин, наданих замовником. Наприклад, чемпіон світу з дрифту Он Гіттін-молодший носить годинник, у виробництві яких використовувалися вуглеволоконні деталі кузова його Ford Mustang RTR потужністю 700 кінських сил, на якому він виступає в World Drift Series. «Я один із найвідданіших фанатів Mustang, — каже власник Ford Mustang і клієнт REC Watches Ентоні з Бельгії. — Але не можна бути з ним постійно, із «мустангом» не зайдеш до бару. Тому мені так сподобалася ідея, що я можу «носити» свій автомобіль на зап'ястку. Годинник по-справжньому красивий, я ношу його не знімаючи». «Більшість людей бачать у цих машинах лише купу металу, привид «мустанга». Ми ж бачимо щось зовсім інше: душу автомобіля й історію, яку потрібно розповісти, — каже один із засновників компанії Крістіан Міг. — Я не ріжу «мустанги» на частини. Я даю автомобілям, які вже не можна полагодити, нове життя, перетворюючи їх на годинники». Аби переконатися, що історія автомобіля дійсно буде зображена в створюваних годинниках, творці REC Watches старанно відновлюють життєвий шлях кожного авто. Вони спілкуються з попередніми власниками, збирають історії та фотографії з минулого життя машини, які лягають в основу унікального відео, що йде «в комплекті» з годинником. На кожному годиннику вказується ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) і рік його випуску. Дизайн годинників показує дух спорткара і навіть повторює елементи, характерні для класичного Ford Mustang. Індикатор заряду батареї виглядає, як покажчик рівня палива, а стрілки і сам циферблат виконані в стилі канонічної приладової панелі автомобіля. Якось у Швеції годинникарям вдалося знайти справжній скарб – модель 1966 року кольору Raven Black (воронячого крила). Вона покладена в основу лімітованої колекції P51-04, до якої увійшло 250 годинників. Ford Mustang, виробництво якого було запущено в 1964 році, названий на честь винищувача часів Другої світової війни. Радикальний стиль і дивовижні динамічні характеристики моментально зробили автомобіль класикою. Статус автомобіля-суперзірки підтвердився після його появи у фільмі «Булліт» 1968 року, головну роль в якому зіграв Стів Макквін, а також після цілої низки пісень, присвячених легендарному авто.