НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Чудове поєднання елегантного стилю з можливостями кросовера, системами інтелектуального адаптивного круїз-контролю, типу приводу дадуть вам змогу легко підлаштовувати свою манеру їзди до будь-яких дорожніх умов.

RoofRails.jpeg

Спростіть собі процес водіння в умовах інтенсивного руху

Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (Intelligent Adaptive Cruise Control) точно підтримує обрану вами швидкість автомобіля. Якщо ж вбудований датчик RADAR виявить попереду інший транспортний засіб, швидкість буде негайно знижено для дотримання відповідної дистанції до нього. Потім, коли дорога звільниться, система знову автоматично розжене автомобіль до рівня раніше встановленої швидкості. Додайте до цього систему втримання в смузі руху (Lane Keeping System), що дає змогу уникнути ненавмисного сходження з обраної траєкторії, і ці довгі подорожі стануть для вас ще більш приємними.

Адаптивні-світлодіодні-фари.jpg

Покращений контроль ситуації на вигинах дороги

Адаптивна система переднього освітлення Kuga гарантує чудовий рівень освітлення за різних умов. Ці яскраві світлодіодні фари використовують камеру для сканування ділянки попереду автомобіля та у відповідний спосіб змінюють свій режим роботи. Прогнозне освітлення вигинів дороги використовує розділювальні лінії смуг руху як маркери для виявлення та належного освітлення вигинів дороги, перш ніж ваш автомобіль опиниться в подібних зонах. Чітке освітлення дорожніх знаків дає змогу розпізнати, де саме ви перебуваєте (наприклад, біля кільцевого перехрестя або зупинки), та автоматично адаптувати фари дальнього світла відповідно до особливостей цієї ділянки. Система дальнього світла, що не утворює відблисків, регулює кут нахилу фар для забезпечення ідеального рівня освітлення. Водночас фронтальна камера допомагає системі захистити інших водіїв від небезпечних відблисків.

Active-Park-Assist.jpg

Дозвольте своєму Kuga зручно припаркуватись

Паркування на вулиці з інтенсивним рухом або в обмеженому просторі може бути досить непростою справою. Але завдяки системі Active Park Assist 2 новий Ford Kuga робить цю процедуру навіть легшою, ніж ви могли собі уявити. Ця система, передбачена в моделях з автоматичною коробкою передач, може визначити придатне місце для розміщення автомобіля, а потім автоматично виконати за вас всі паркувальні та виїзні маневри. Вона активується простим натисканням кнопки, після чого вам не потрібно буде повертати кермо чи натискати педалі — автомобіль візьме все це на себе.

ПОМІЧАЄ ДОРОЖНІ ЗНАКИ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ.jpeg

Помічає дорожні знаки, які ви могли пропустити

Незалежно від того, чи знаки розміщено на узбіччі або над дорогою, чи вони постійні або тимчасові, Система розпізнавання дорожніх знаків спроможна їх виявити. Зображення обмежень швидкості та знаків заборони обгону відображаються на екрані блока приладів, повідомляючи вас про зміни в обмеженнях.

NPAZ_fdf93e8922d64a458c096aee135e4978.jpeg

Друга пара очей

Система контролю мертвих зон огляду робить перехід на іншу смугу руху безпечнішим, виявляючи автомобілі, приховані у вашій мертвій зоні. Якщо система виявила автомобіль, вона повідомляє вас за допомогою невеликих індикаторів на дверних дзеркалах. Якщо ви не помічаєте це попередження, Система уникнення перешкод у мертвих зонах докладає до керма легкий опір, рекомендуючи відмовитися від маневру. Разом із Системою контролю мертвих зон огляду працює Система попередження про перешкоду збоку, що надає додаткову інформацію під час виїзду заднім ходом у місці з обмеженою оглядовістю. Вона виявляє автомобілі, що наближаються збоку, і попереджає вас звуковим сигналом.

NAZ_bbf812f9a7cd404ab1458abe847314dd.jpeg

Рухайтеся вперед упевнено

Система допомоги на перехрестях використовує передні камери та радар Kuga, допомагаючи вам уникати зіткнень на дорожніх розв’язках. Коли ви готуєтеся почати рух, система оцінює рівень небезпеки від зустрічного транспорту. Якщо вона виявляє загрозу зіткнення, вона автоматично вмикає гальма.

НИЖЧА ВИТРАТА ПАЛИВА ЗАВДЯКИ СИСТЕМІ АВТО-СТАРТ-СТОП.jpeg

Система, що може допомагати пішоходам

Допоміжна система уникнення зіткнень з виявленням пішоходів використовує технологію камери для перевірки дороги попереду. Якщо виявлено загрозу зіткнення з автомобілем, пішоходом або велосипедистом, система попереджає водія. Якщо ви не реагуєте вчасно, система може автоматично застосовувати максимальне гальмівне зусилля, допомагаючи зменшити силу лобового зіткнення, а в деяких випадках навіть повністю його уникнути.

БАЧИТИ, ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ З ОБОХ БОКІВ.jpeg

Бачити, що наближається з обох боків

Маленька панорамна камера в передній частині Kuga передає роздільне зображення на екран SYNC 3, завдяки чому ви можете бачити автомобілі, велосипеди та пішоходів, що наближаються з обох боків. Ця передня ширококутна камера безцінна, коли ви виїжджаєте з вузької стоянки або на дорозі з щільним транспортним потоком, де ваш огляд обмежено.

ЛЕГШИЙ РУХ ЗАДНІМ ХОДОМ.jpeg

Легший рух заднім ходом

Дорожні стовпчики, велосипеди, низькі стіни… Камера заднього виду активується автоматично, коли ви вибираєте передачу заднього ходу, і показує все, що за вами, на дисплеї SYNC 3. Окрім виявлення об’єктів, які ви можете пропустити, система відображає віртуальні лінійки, що показують ваш поточний шлях та допомагають припаркуватися в обмеженому просторі. Ви також можете перейти в режим роздільного зображення, який показує вам, що наближається з обох боків вашого SUV, полегшуючи виїзд заднім ходом з тісних місць.

Активне-маневрування.jpeg

Активне маневрування

Це трапляється. Транспортний потік безперервно рухається вперед, коли раптом на вашому шляху з’являється автомобіль, що їде повільно або стоїть на місці. Ця функція може допомогти вам уникнути зіткнення. Вона не повертає кермо замість вас, але може допомогти вам повернути його, якщо активується попередження системи і вам потрібно об’їхати транспортний засіб попереду.*

*Засоби допомоги водію є додатковими і не звільняють водія від обов’язку бути уважним, приймати розсудливі рішення та контролювати автомобіль.

2020-Ford-Kuga-Co-Pilot360-Assisted-Driving-Exterior-002-Rear-Three-Quarters-728x409.jpeg

Допомагає вам залишатися на своїй смузі руху

Система утримання смуги руху використовує звернену вперед камеру, яка виявляє ненавмисне відхилення від смуги руху. Якщо активний режим допомоги, система виконує легке підрулювання, допомагаючи вам повернутися на свою смугу. Якщо ваше колесо торкається розмітки чи краю дороги і активовано режим попередження, кермо вібрує і на екрані з’являється попередження. Система автоматично відключається на швидкості нижче 65 км/год. Її також можна вимкнути вручну.

Traffic-Sign-Recognition.jpeg

Проєкційний дисплей 

Стежте за дорогою. Проєкційний дисплей створює зображення на вітровому склі перед водієм. Завдяки цьому йому не потрібно так часто переводити очі з дороги на панель приладів. Проєкційний дисплей інформує вас за допомогою різноманітних функцій допомоги водію. Зокрема, він показує інформацію від адаптивного круїз-контролю із функцією зупинки та старту, Системи утримання смуги руху, навігаційної системи, інформацію про вхідні виклики тощо.*

*Під час водіння не відвертайте уваги від дороги. Детальну інформацію про систему та її обмеження наведено в інструкції з експлуатації.

ПЛАВНЕ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ.jpeg

Плавне перемикання передач

Моделі з автоматичною коробкою передач оснащено спеціальним поворотним диском перемикання передач для Kuga. Ви можете повністю контролювати передову 8-ступеневу коробку, вибираючи передачі простим повертанням диска. Він заміняє стандартний важіль перемикання передач, вивільняючи додатковий простір і поліпшуючи дизайн інтер’єру.

 

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки покращеним бензиновим і дизельним двигунам, новий Ford Kuga пропонує більш економні способи насолоджуватися кермуванням.

ДИЗЕЛІ FORD KUGA.jpeg

Більш інтелектуальний дизель

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Ford Kuga пропонує 2,0-літрові двигуни EcoBlue, у яких використовуються найновіші технології, що дають змогу підвищувати потужність, крутний момент та економічність на тлі одночасного зниження обсягу шкідливих викидів. Забезпечивши собі потужність 120 к. с., ви зможете також вибрати привод – передній або повний.

engine.jpg

Бензинові двигуни 

1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost для Kuga використовує комбінацію безпосереднього впорскування палива та турбонаддуву, а також технологію деактивації циліндрів, щоб забезпечити фантастичну потужність і надзвичайну ефективність. Ми пропонуємо двигун потужністю 182 к.с. Ви будете насолоджуватися безкомпромісною динамікою, якої можна очікувати від звичайного 1,5-літрового мотора, але з кращою паливною економічністю та нижчим рівнем викидів CO2. Також ви зможете вибрати привод - передній або повний.

Ford_Kuga_AWD_-04.jpeg

Повний привід (4WD) з можливістю відключення

Призначений для додаткового заощадження палива, режим відключення повного привода дає змогу вимикати привод задньої осі, коли система виявляє, що повний привод не потрібний. У такій ситуації рух автомобілю надають лише передні колеса, завдяки чому опір знижується і трансмісія споживає менше енергії загалом.

6-ступінчаста-механічна-коробка.jpg

Швидке перемикання передач в ручному режимі

6-ступінчаста механічна трансмісія Kuga здатна передавати високий крутний момент і забезпечувати плавне, швидке та точне перемикання передач. Задля оптимізації показника витрати пального індикатор на панелі приладів підказує, коли настає найкращий момент, щоби перемкнути передачу.

Освоїти-будь-яку-місцевість.jpg

Легко долайте будь-які перешкоди на своєму шляху

Рівні міські вулиці або кам'янисте бездоріжжя — де б ви не їхали, Kuga забезпечить вам повний контроль над ситуацією. Оберіть один з п'яти доступних режимів роботи приводу, які точно підлаштовують ходові якості автомобіля під поточні умови руху. Система змінює швидкість, чутливість підвіски та параметри кермування, а також працює із системами передавання зусилля, забезпечення стійкості та контрольованого руху схилом, щоби гарантувати вам максимальний спокій за будь-яких умов. Доступні варіанти: режими Normal, Sport, Wet/Slippery, Trail або Eco для досягнення максимальної ефективності. Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій панелі цифрових приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму їзди.

НИЖЧА ВИТРАТА ПАЛИВА ЗАВДЯКИ СИСТЕМІ АВТО-СТАРТ-СТОП.jpeg

Нижча витрата палива завдяки системі Авто-Старт-Стоп

Коли ви зупиняєтеся біля світлофора або двигун вашого автомобіля працює вхолосту в заторі, ця система може автоматично заглушити двигун, залишивши живлення для основного обладнання. Коли ви готові продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення і виберіть першу передачу звичайним чином або натисніть педаль акселератора (якщо у вас автоматична коробка передач), і система легко запустить двигун. Система Авто-Старт-Стоп особливо ефективна в місті, де вона може скоротити витрату палива на 10% (міський цикл).

 

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Оскільки в дизайні інтер’єру Kuga немає нічого зайвого, у салоні знайдеться безліч простору для зручного зберігання речей. Великий мультимедійний відсік у центральній консолі має достатньо місця навіть для найбільших смартфонів. Для водія та пасажира передбачено великі підсклянники, і навіть двері розроблено так, щоб вивільнити максимум простору.

Ford-SYNC-3.jpg

Із системою SYNC 3 ваші руки будуть дійсно вільними

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та використовувати телефон, відтворювати музику й працювати з навігаційною системою за допомогою голосових команд. Наприклад, для перегляду списку місцевих ресторанів досить просто промовити «Я голодний». Крім того, система здатна озвучувати ваші текстові повідомлення. Кольоровий сенсорний екран підтримує можливість використання жестів змахування й зведення/розведення пальців для здійснення простої та інтуїтивно зрозумілої навігації. SYNC 3 також підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

RoofRails.jpg

Світ стає ближчим

Частіше насолоджуйтеся свіжим повітрям, не виходячи зі свого Ford Kuga. Двопанельний панорамний дах з електроприводом дійсно дає вам змогу зануритися в навколишній пейзаж. Він покриває перший та другий ряди сидінь, заливаючи салон природним світлом і щедро насичуючи його свіжим повітрям, коли він відкритий. Ковзне скло має сонцевідбивне покриття, що допомагає зберегти прохолоду в салоні, коли дах закрито, тоді як внутрішня сонцезахисна шторка створює додаткову тінь, коли вам це потрібно.

ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ЇЗДИ.jpeg

Додаткова підтримка під час їзди

Сидіння водія Kuga з електричним регулюванням у 10 положеннях дає вам змогу вибирати оптимальне положення для водіння. Ви можете пересувати сидіння вперед і назад, а також регулювати подушку, висоту сидіння, спинку й опору поперека.

ВАМ БІЛЬШЕ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ШУКАТИ КЛЮЧІ.jpeg

Вам більше не доведеться шукати ключі

Завдяки безконтактним багажним дверям ви зможете легко отримати доступ до багажника Kuga, навіть коли ваші руки зайняті. Якщо брелок KeyFree у вашій кишені чи сумці, злегка проведіть ногою під серединою заднього бампера, і двері багажника відчиняться, хоча ви нічого не торкнулися. Багажник також можна відчиняти та зачиняти зсередини автомобіля.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ ПІДВИЩУЮТЬ КОМФОРТ.jpeg

Сидіння з підігрівом підвищують комфорт

Для водія та переднього пасажира пропонуються сидіння з підігрівом. А щоб зробити початок вашого дня приємнішим, ви можете скористатися підігрівом керма, що зігріє ваші руки холодного зимового ранку. Якщо ж ваш Kuga оснащено автоматичною коробкою передач, ви можете дистанційно запустити двигун за допомогою мобільної програми FordPass. Коли ви будете готові вирушити в дорогу, автомобіль буде вже прогріто, а вітрове скло – розморожено.

СЛУХАЙТЕ-МУЗИКУ-ТАК_-ЯК-ЇЇ-БУЛО-ЗАДУМАНО.jpeg

Слухайте музику так, як її було задумано

Незалежно від ваших музичних смаків музика має звучати так, як було задумано її творцем. І завдяки спеціальній аудіосистемі B&O саме це ви отримаєте у своєму новому Kuga. Цю довершену 575-ватну систему з 10 динаміками було спеціально розроблено та налаштовано для Kuga  звукоінженерами компанії B&O. Тож додайте гучності та насолоджуйтеся улюбленими гуртами та піснями у своїй персональній концертній залі.

QUICKCLEAR ШВИДКО ОЧИСТИТЬ ВАШЕ ВІТРОВЕ СКЛО.jpeg

Обігрів лобового скла

Цю розумну функцію розроблено для того, щоб допомогти вам швидко почати рух холодного ранку. Просто торкніться кнопки, і надтонкі нитки нагріються до високої температури, щоб усунути лід і запотівання з вітрового скла, а також допомогти розморозити склоочисники. Система виконує цю роботу за секунди, навіть якщо надворі дуже холодно.

 

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому новий Ford Kuga у стандартній комплектації постачається з безліччю ретельно продуманих технологій надання допомоги, розроблених для того, щоби надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист.

5 ЗІРОК.jpeg

5 зірок за рівень безпеки

Доказом видатної здатності Kuga захищати вас і ваших пасажирів є 5-зірковий рейтинг від Euro NCAP, провідної європейської організації, що оцінює рівень безпеки автомобілів. Kuga також випередив суперників, отримавши оцінку «Добре» в нових випробуваннях допоміжних систем водіння, що тривали понад 2 тижні. Він чудово показав себе в усіх категоріях тесту та продемонстрував добрий баланс між взаємодією з водієм і допомогою автомобілю. Підтримку систем безпеки теж було високо оцінено.

Emergency-Brake-Assist.jpg

Максимально посилює гальмування в аварійній ситуації

Система надання допомоги Emergency Brake Assist призначена для розпізнавання ситуацій екстреного гальмування та оптимізації тиску в гальмівній системі, що дає змогу забезпечити максимальне гальмівне зусилля.

Електронна-програма-безпеки-та-стабільності.jpg

Підтримує оптимальну траєкторію вашого руху

Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно контролює траєкторію руху вашого автомобіля. Використовуючи вдосконалені датчики антиблокувальної гальмівної системи та системи регулювання тягового зусилля, вона може виявити, коли автомобіль втрачає зчеплення з дорогою та автоматично створити гальмівний імпульс на окремих колесах, щоби допомогти стабілізувати автомобіль.

БІЛЬШЕ КОНТРОЛЮ ПІД ЧАС ПОЧАТКУ РУХУ НА СХИЛІ.jpeg

Більше контролю під час початку руху на схилі

Допоміжна система початку руху на схилі тимчасово зупиняє мимовільний рух автомобіля назад чи вперед, коли той рушає з місця на схилі. Система працює, підтримуючи тиск у гальмівній системі протягом додаткових 2-3 секунд, що дає вам більше контролю та час на те, щоб переставити ногу з гальма на акселератор. Система також стане в пригоді під час зупинки та старту на слизькій поверхні.

ЗАХИСТ KUGA ВІД КРАДІЇВ.jpeg

Захист Kuga від крадіїв

Сигналізація першої категорії Thatcham – це комплексна система, що автоматично активується, коли ви замикаєте свій Kuga за допомогою подвійного блокування. Система вмикає гучну сирену в разі спроби злому чи підйому автомобіля та якщо датчики виявляють будь-який рух усередині. Цю систему також призначено для запобігання несанкціонованому буксируванню вашого автомобіля. Якщо сигналізацію активовано, ви можете отримувати сповіщення про її спрацьовування через мобільну програму FordPass.

 

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

Вишуканий, сучасний дизайн кузова. Адаптивний, універсальний простір салону. Новий Ford Kuga є ідеальним автомобілем, що допоможе вам сформувати своє внутрішнє відчуття пригод, забезпечуючи велике тягове зусилля до 2100 кг*** завдяки 2,0-літровому дизельному двигуну.

*** Тягове зусилля на рівні 2100 кг із кріпленням буксирного пристрою

FlexibleSeating.jpg

Регульовані, адаптивні задні сидіння

Динамічний дизайн салону нового Ford Kuga дає безмежну свободу для адаптації автомобіля під кожну конкретну поїздку. Потрібно більше місця в багажнику для перевезення габаритних речей під час тривалої подорожі? Бажаєте мати додатковий простір для ніг пасажирів що сидять на задньому сидінні? Регульовані задні сидіння пересуваються вперед і назад, що дає змогу задовольнити будь-які ваші потреби у сфері комфорту, а також збільшити місткість багажника на 67 літрів, коли вони посунуті вперед, — тож ви не матимете жодних проблем із розміщенням усіх потрібних вам речей.

RoofRails.jpg

Рейлінги на даху

Стильні рейлінги на даху в сатиновому алюмінієвому чи чорному оздобленні посилюють домінантний образ позашляховика Ford Kuga і водночас утворюють базове кріплення, потрібне для розміщення низки аксесуарів, що допомагають перевозити ваші речі.

Просторий-та-практичний.jpg

Просторий та практичний

Спростіть для себе поїздки в супермаркети та транспортування дітей до школи й назад. Або чому б не кинути пару велосипедів назад і вирушити на природу? Регульовані задні сидіння Kuga і максимальна місткість багажного відділення 1534 літрів гарантують, що ви завжди матимете стільки місця для речей, скільки потрібно.

TowBar.jpg

Велика потужність на гаку

Від невеликого причепа до вітрильного човна або великого будинку-фургона — зі своїм вражаючим тяговим зусиллям на рівні 2100 кг, новий Ford Kuga стане для вас найкращим помічником в організації відпочинку. За бажанням втяжний буксирний пристрій з електричним керуванням можна вручну сховати подалі від очей, коли він не потрібен. Відпустіть його одним натисканням кнопки, а потім втягніть швидким і легким рухом. Крім того, пропонується альтернативний фаркоп, що повністю знімається.